İ5 6500, GTX 1060 Sistem

I5 6400 aldım 100 tl daha koyup i5 6500 almadığıma pişmanım oyunlarda kullanım %100 oluyor ve günlük kullanımda da yavaş bir işlemci
Ya çok özür dileyerek buraya bişey yazmak zorundayım yeni üye olduğum için yeni konu. Nasıl açılıyor bilemedim cevap yazarak yazmak istedim. Benim monster Abra A5V5.2 pc var garantiye yollamıştım fan değişikliği için geldiğinde performans testi yapmışlardı ama anlamadığım için iyi mi kötü mü bilemedim siz bakar mısınız?

image.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam neden beğenmediniz mi rx 480 i

bir de nereden toplayacaksınız vatandan mı farklı bir yerden mi, teşekkürler şimdiden.

Beğenmeme değil aslında. Performansları arasında uçurum olmayan kartlar ikisi de. Hoşuma gideni alıyoruk sadece :) Vatan-Sinerji karışık topladım sistemimi. İyi akşamlar.

Ya çok özür dileyerek buraya bişey yazmak zorundayım yeni üye olduğum için yeni konu Nasıl açılıyor bilemedim cevap yazarak yazmak istedim. Benim monster Abra A5V5.2 pc var garantiye yollamıştım fan değişikliği için geldiğinde performans testi yapmışlardı ama anlamadığım için iyi mi kötü mü bilemedim siz bakar mısınız

Eki Görüntüle 180776

Bana sorarsanız gayet iyi test sonuçlarınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı