i5 6500 - GTX 960 Valorant'ta %20 ekran kartı kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10
Windows güç seçeneklerinden yüksek performansa alın.
1653230299277.png

Görev Yöneticisi'nden anlayamazsınız. MSI Afterburner indirip oyun içi kullanımlarınıza bakın.
afterburnerdada aynı şekilde
Oyunu en yüksek ayarlara çekip dener misiniz? Ekran kartını zorlarsanız sanırım düzelir.
ekran kartı kendini hiç zorlamıyor maalesef gene aynı
İşlemcin neden 1.8 hızında çalışıyor?
format atmadan önce ayar yapmıstım bazen 3.20ye felan çıkıyordu 4 çekirdek kullanıma çekmiştim ancak fan tam takılı değil onu biliyorum 1-2 pin takılı sadece çünkü diğerlerini baya zorladım oturmadı dedim anakart felan kırılır şimdi o yüzden fazla zorlamadım
Sıcaklık konusunda sıkıntı yaşıyor sanırım arkadaş. Sorun sıcaklıkta olabilir.
işlemci sıcaklıgına nerden bakılıyor onu tam bilmiyorum
Termal macun bitmiş olabilir ve ya fanı oturtulamamıştır.
en son termal macun bitmiş gibiydi 1-2 ay önce baktıgımda ancak bilemiyorum
Fana ellediyse büyük ihtimal o yüzden oluyordur ısı problemi.
bi termal macun kontrol edeyim bittiyse getittireyim ancak hangi termal macunu getittirecegimi bilemiyorum sizin bir öneriniz varmı?

Son düzenleme:
Afterburnerdada aynı şekilde

Ekran kartı kendini hiç zorlamıyor maalesef gene aynı

Format atmadan önce ayar yapmıstım bazen 3.20ye falan çıkıyordu 4 çekirdek kullanıma çekmiştim ancak fan tam takılı değil onu biliyorum 1-2 pin takılı sadece çünkü diğerlerini bayağı zorladım oturmadı dedim anakart falan kırılır şimdi o yüzden fazla zorlamadım

İşlemci sıcaklıgına nereden bakılıyor onu tam bilmiyorum

En son termal macun bitmiş gibiydi 1-2 ay önce baktıgımda ancak bilemiyorum

Bir termal macun kontrol edeyim bittiyse getittireyim ancak hangi termal macunu getittirecegimi bilemiyorum sizin bir öneriniz var mı?

MX4 var ucuza onu al. Bana sorarsan Grizzly öneririm sonra birisi gelip tatava yapacak. :D MX4 yeter bu işlemci için.

Yeni konular

Geri
Yukarı