i5 6500 PC'ye İşletim sistemi tavsiyesi

Acar Çiftçi

Hectopat
i5 6500 İşlemci 16 GB RAM, M.2 SSD, GTX 970 ekran kartılı sistemim var. Windows 10 da işlemcim tıkanıyor. Oyunlarda drop falan olmuyor ama bir işlem yapamıyorum başka. Windows 8.1 nasıl şu anda kullanılır mı? Valorant vb oynuyorum. Steam'de desteğini çekecekmiş nasıl, ne yapmam gerekiyor, tavsiyelerinize ihtiyacım var

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemciyi yükseltin.

O İşlemci Windows 10 için gayet yeterli bir işlemci eğer işlemcinizde bir problem yoksa Windows 10 Tweakleri yapıp gereksiz telemetrileri ve servisleri kapatarak hem hız hem daha fazla fps elde edebilirsiniz.

Değerli okurlar. Atlas OS İngilizce ve eski sürüm. İşlemci yüksekticemde anakartıda değiştirmem gerekiyor maliyetli maliyetsiz nasıl yapabilirim?

Çok uzun zaman İ5 4460 ve SSD ile beraber Windows 10 kullandım. Hiç böyle sorunum olmadı akıyordu sistem. Yalnız modlu kullanıyordum ben. Sizin Windows biraz şişmiş olmasın? Optimize etmek lazım gibi.
Dediğiniz gibi modlu Windows kullanması her ne kadar güvenlik konusunda güvenilmez olsada hız ve performans için biçilmiş kaftandır.

Önerilerim: ReviOS, ggOS, AtlasOS, Ghost Spectre Superlite, RekOS, FoxOS

Geri
Yukarı