i5 6500 RX 560 sistem Riot Games oyunlarında kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

CosmosX

Centipat
Daha fazla  
RAM
2x 8 GB RAM DDR4 CL15,16
SSD veya HDD modeli
Hİ-Level 120 GB SSD WD 1 TB
Ekran kartı
Sapphire radeon RX560
Anakart
Asus H110M-K
İşlemci
İntel Core i5-6500
Riot Games oyunu olan Valorant ve League of Legends oyunlarında FPS düşmesi yiyorum ve FPS olması gerekenden daha aşağıda kalıyor.

@claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Games oyunu olan Valorant ve League of Legends oyunlarında FPS düşmesi yiyorum ve FPS olması gerekenden daha aşağıda kalıyor.

@claus
Hocam son güncellemeden önce İntel İris'le Valo'da 180- Fps alıyordum. Sonra acayip drop yemeye başladım, aniden 10 fpslere düşüyordu oyun içinde. Ortalama 60-70'de takılı kalıyordu. Ben oyunu sıfırdan silip kurdum şuan ortalama 140-170 arası alıyorum.

Hocam son güncellemeden önce Intel Iris'le Valorant'ta 180- FPS alıyordum. Sonra acayip drop yemeye başladım, aniden 10 FPS'lere düşüyordu oyun içinde. Ortalama 60-70'de takılı kalıyordu. Ben oyunu sıfırdan silip kurdum şu an ortalama 140-170 arası alıyorum.

Hocam 4 kere sildim ikisini de hatta Riot Client'i bile silip yukledim farklı bir sorun var 2 gun önce
Yeni işlemci almadan önce Pentium G4400 vardı bende ondan dedim yenisini aldım fakat hala sorun devam ediyor bu işte farklı bir şey var çözemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı