İ5 6500 sistem için kasa önerisi

Çikilop

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım. Ekran kartım R9 390 olacak. Kasa seçiminde kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_2016-03-08-21-56-02.png

Screenshot_2016-03-06-20-35-07.png

AeroCool Aero 800 tavsiye ederim.
Sade tasarımı, büyük penceresi, 4 tane fan takılı gelmesi, mıknatıslı yıkanabilir toz filtreleri, kolay kablo yönetimi, HDD ve PSU için ayrı kapalı bölmeli Süper ATX şase tasarımı, su soğutma hazır yapısı, ön yüzeyde 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, ses/kulaklık ve mikrofon girişi, hdd led göstergesi ve uygun fiyatı ile fiyat/performans ürünü.
detay için:
1
2

AeroCool Aero 800 tavsiye ederim.
Sade tasarımı, büyük penceresi, 4 tane fan takılı gelmesi, mıknatıslı yıkanabilir toz filtreleri, kolay kablo yönetimi, HDD ve PSU için ayrı kapalı bölmeli Süper ATX şase tasarımı, su soğutma hazır yapısı, ön yüzeyde 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, ses/kulaklık ve mikrofon girişi, hdd led göstergesi ve uygun fiyatı ile fiyat/performans ürünü.
detay için:
1
2
Peki diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu kasa için ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı