İ5 6500 sistem için kasa önerisi

Çikilop

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım. Ekran kartım R9 390 olacak. Kasa seçiminde kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_2016-03-08-21-56-02.png

Screenshot_2016-03-06-20-35-07.png

AeroCool Aero 800 tavsiye ederim.
Sade tasarımı, büyük penceresi, 4 tane fan takılı gelmesi, mıknatıslı yıkanabilir toz filtreleri, kolay kablo yönetimi, HDD ve PSU için ayrı kapalı bölmeli Süper ATX şase tasarımı, su soğutma hazır yapısı, ön yüzeyde 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, ses/kulaklık ve mikrofon girişi, hdd led göstergesi ve uygun fiyatı ile fiyat/performans ürünü.
detay için:
1
2

AeroCool Aero 800 tavsiye ederim.
Sade tasarımı, büyük penceresi, 4 tane fan takılı gelmesi, mıknatıslı yıkanabilir toz filtreleri, kolay kablo yönetimi, HDD ve PSU için ayrı kapalı bölmeli Süper ATX şase tasarımı, su soğutma hazır yapısı, ön yüzeyde 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, ses/kulaklık ve mikrofon girişi, hdd led göstergesi ve uygun fiyatı ile fiyat/performans ürünü.
detay için:
1
2
Peki diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu kasa için ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı