i5 6500 Sistem Toplama

HawK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar 4 monitör arasında kaldım. Ucuzluk olarak asus 649 iyi gibi ama ben genelde pc oyun pc'si olarak kullancağım için benq düşünüyorum fps oyunlarında ghosting falan yasamak istemiyorum. 27 inç olan monitör de iyi gibi ama sorun yaşayabilirim diye benq'nün 21.5 inc olanı ya da bu 24 inç olanını alcam. Onun dışında pc'yi de böyle topladım. Şunun yerine şunu al diyeceğiniz bi durum var mı pc'de? Önerilerinizi bekliyorum.

Monitör.png

EN SON DURUM.png

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 6500 işlemcide o.c yapmıcaksın bunun için stok fan yeterli olur ayrıyetten bir işlemci soğutucu almana gerek kalmaz. Monitörede o kadar para verme bence 21.5 inç de olabilir diyosan 500 tlye benq RL2240he almanı tavsiye ederim. Gtx 970 alıcaksan en az 700w bir güç kaynağı al. Benden bu kadar :)

i5 6500 işlemcide o.c yapmıcaksın bunun için stok fan yeterli olur ayrıyetten bir işlemci soğutucu almana gerek kalmaz. Monitörede o kadar para verme bence 21.5 inç de olabilir diyosan 500 tlye benq RL2240he almanı tavsiye ederim. Gtx 970 alıcaksan en az 700w bir güç kaynağı al. Benden bu kadar :)
en fazla 150w enerji tüketen bir ekran kartı için neden 700w güç kaynağı gereksinki 500w bile kurtarır içimiz rahat olsun die 550-600w bir güç kaynağı gayet yeterlidir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı