İ5 6500 sistem toplama

VastoLorde1905

Hectopat
Daha fazla  
Intel Skylake i5 6500 3.2 GHz, 16GB DDR4, R9 380 NITRO 4GB 256bit, 120GB SSD + 1TB HDD USB 3.0 Oyun Bilgisayarı

Sinerji DCK390 i5-6500 8GB 1TB R9 390

Şu an bu 2 seçenekten birini almayı düşünüyorum hangisi tavsiye edersiniz neden? Oyun için alacağım. Ve teknobiyotik'te modifiye et seçeneği de var fakat parça değişimi tavsiye ederseniz fiyatı fazla aşamam en fazla 3.200 falan olabilir. Her türlü öneri ve tavsiyeyi bekliyorum arkadaşlar gerçekten anlamıyorum bu bilgisayar parçalarından. O yüzden yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi kendiniz toplayın. Bu tip bilgisayarlarda belirli şeyleri yükseltmek için diğer parçaları kısıyorlar.
2. seçenek zaten alınabilir bir seçenek değil. Bu sistemin daha iyisini 3000 TL'ye toplayabilirsiniz.
Siz en iyisi Technopat'ın 2500 Tl'lik sistemini toplayın, işlemcinizi ve ekran kartınızı yükseltin.

İkincisi güzel gibi lakin kendiniz toplarsanız daha avantajlı olacağını düşünüyorum. Ben şuan parçaların parasını hesaplamadım lakin kar edeceğinizi düşünüyorum eğer kendiniz toplarsanız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı