i5 6500 Sistem Toplamak için Güvenilir Site ve Mağaza

KarLLosTT

Kilopat
Daha fazla  
Technopat ekibinin tavsiyeler bölümünde toplamış olduğu 4250 TL'lik sistemi vatanda yaklaşık 4700 TL'ye topluyoruz. Vatan dışında alabileceğimiz güvenilir bir site veya mağaza var mıdır? Veya sistem parçalarından nerden kısılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaları kısmaya gerek yok. Technopat ekibi, parçalara tek tek bakıp -ayrı sitelerden de olsa- en ucuz olan fiyatları hesaplıyor. Bu da en doğrusudur, tek bir mağazaya bağlı kalmayın. Güvenilir olan bazı siteler: Teknobiyotik, Sinerji, Webdenal... Ayrı ayrı sitelerden en ucuz olan parçaları toplarsanız yararınıza olur.

Hepsini bir yerden toplamak istiyorsan Eksen bilgisayarı tavsiye ederim. Hem dolar 3.29'dan hesapla satış yapıyorlar hemde kapıda ödeme var.

Hepsini bir yerden toplamak istiyorsan Eksen bilgisayarı tavsiye ederim. Hem dolar 3.29'dan hesapla satış yapıyorlar hemde kapıda ödeme var.
Dayanamadım hemen mesaj yazma gereği duydum. Adamlar 3.29 diyor ama dün bi bakayım dedim bi sistem oluşturdum kafamdan bi o siteden bide başka bi siteden baktım ve normalda aralarında gözle görülür fark olması gerekirken nerdeyse aynı miktarlar gördüm. Kanmayın böyle şeylere...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı