i5 6500 sistemde FIFA 21 kasıyor

Sorun çözüldü mü? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Oyuna girer girmez sürekli kasıyor ve sistem gereksinimlerim karşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dene istersen oluyor.
Sorun çözüldü mü? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Oyuna girer girmez sürekli kasıyor ve sistem gereksinimlerim karşılıyor.
Hocam sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorunu FIFA 2020'de yaşıyorum bende.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bundam yaptım çözünürlüğü 1600 900 yapınca daha iyi oldu

Son düzenleme:
Ben daha önce benzer bir problem yaşamıştım. Directx'i 11'e alın ve Quality'i automatic yapın. Çözünürlüğü 1080p ise 720'ye düşürün problem ortadan kalkacaktır. Kronik FIFA problemidir. Yeterli sistemlerde bazen kasmalar yapabiliyor. Güncellemelerle düzelecektir. 6. nesil i5 laptopumla kasmadan oynayabiliyorum.
hocam geç oldu ama directx'i nasıl 11'e alacağım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-26_215400.png
    resim_2021-12-26_215400.png
    30,2 KB · Görüntüleme: 17
Nerede ben göremedim
Hocam FIFA 22'yi DirectX 12'de oynayabiliyorsunuz. Ben FIFA 21 için olduğunu düşünmüştüm. Ondan dolayı öyle söyledim. İşleme ve MSAA seçeneklerini otomatik yapmayın. Sistemin yüküne göre grafik ayarlaması yapar. Kasma yapması olasıdır. İşlemeyi "düşük", MSAA'yı "kapalı" yapıp deneyin. FPS limitini de "FPS sınırı yok" işaretleyin.

Denerim hocam
Hocam FIFA 22'yi DirectX 12'de oynayabiliyorsunuz. Ben FIFA 21 için olduğunu düşünmüştüm. Ondan dolayı öyle söyledim. İşleme ve MSAA seçeneklerini otomatik yapmayın. Sistemin yüküne göre grafik ayarlaması yapar. Kasma yapması olasıdır. İşlemeyi "düşük", MSAA'yı "kapalı" yapıp deneyin. FPS limitini de "FPS sınırı yok" işaretleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı