i5 6500 sisteme oyun önerisi

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz üzere oyun önerisi istiyorum ve sistemim iyi olmadığı için oyun bulamıyorum. Oynadığım oyunlar CS, Valorant, Brawlhalla, ETS, NFS u2, NFS MW 2. başka güzel oyunlar önerirseniz sevinirim. Sistem;
İşlemci: Intel i5 6500.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: Intel HD 530.
Anakart: ASUS H110M-K

Ne tür bir oyun arıyorsun, hikaye tarzımı yoksa CS gibi mi?

Arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz üzere oyun önerisi istiyorum ve sistemim iyi olmadığı için oyun bulamıyorum. Oynadığım oyunlar CS, Valorant, Brawlhalla, ETS, NFS u2, NFS MW 2. başka güzel oyunlar önerirseniz sevinirim. Sistem;
İşlemci: Intel i5 6500.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: Intel HD 530.
Anakart: ASUS H110M-K

720p Low ayarlarda Far Cry 3

Hiç fark etmez her türlü oynarım.

MB Warband, Terraria, Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, DMC Devil May Cry, MC dungeons hepsi sevdiğim oyunlar sisteminde kaldırır hepsini, oyunları almaya paran yetmezse crunchyroll la 3 aylık Game Pass alıp oyunların çoğunu oradan oynayabilirsin.

CoD Black Ops 1
Mount and Blade Warband.
Minecraft.
GTA San Andreas (modlarla) veya MTA.
Left 4 Dead 2
Stranded Deep.
CS:GO
Garry's Mod.
Unturned.

Balck ops 1 ve 2'yi bitirdim.
Warband tarzı oyunlar pek sarmıyor beni denedim onu da :D
MTA değişik bir şekilde kasıyor bende :(
Kalanları da oynadım fakat gmod ve Unturned bayağı kasıyor, 30 FPS falan alıyorum maksimum.
MB Warband, Terraria, Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, DMC Devil May Cry, MC dungeons hepsi sevdiğim oyunlar sisteminde kaldırır hepsini, oyunları almaya paran yetmezse crunchyroll la 3 aylık Game Pass alıp oyunların çoğunu oradan oynayabilirsin.
Tamamdır hocam teşekkürler :)

Hiç fark etmez her türlü oynarım

Evet İtopya'da Gigabyte GTX 1660 ekran kartı indirimle 5.000 TL olmuştu fakat ailem maddi olarak bayağı sıkıntı çektiği için alamamıştım. Şimdi 7.000 TL 😔
Hocam bütçe olunca vede bununla ilgili konu açarsanız ve beni etiketlerseniz sevinirim.
GPU olarak.
Hocam bütçe olunca vede bununla ilgili konu açarsanız ve beni etiketlerseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı