i5 6500 Sisteme Uygun kasa ve power supply Öneri

Aoc monitör alınır mı

• evet

Oy: 3 100,0%
  • sakın bulaşma

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

cemalpay

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba iyi forumlar dilerim öncelikle. Bu sisteme önerileriniz nedir? Monitör ve kasa, powersupply kararsız kaldım. Montajda sıkıntı yaşamayacağim kasa olması önemli ekran kartı yüzünden.
i5 6500 skylake =650TL
samsung 750evo 250GB =230TL
Gigabyte za-170-Hdp3 =430 TL
8GB DDR4 :2400 ballistk =135 TL
corsair PSU 80+ 450w = 165 TL
AOC E2270SWHN 21.5 HDMI fulHD =350 TL
Evga ndivia GTX 950 supersc# 646 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi forumlar, kasa olarak sana önerim aerocool aero 800 gayet geniş ve havalandırması güzel bir kasadır bende MSI GTX 1070 var rahatça sığıyor , kabloları arkadan geçirme şansında var kablo karmaşası da yaşamıyorsun. Havalandırma konusunda da içi gayet geniş olduğundan ve bununla birlikte 4 stok fanıyla geldiği için gayet yeterli bir soğutması var. Fiyatıda gayet uygun yanlış hatırlamıyorsam 200 lira civarı olması lazım. Sözlerimi bitirmeden önce sana bir önerim var PSU yu biraz daha güçlü almanı öneririm geleceğe dönük yatırım yapmış olursun fiyat farkı zaten taksite vurduğunda çok oynamıyacak tabi dediğim gibi tavsiye..

oncelikle buraya yazdigim icin ozur dilerim yeni mesaj yazma iznim yok diyor( . bir sey sormak istiyordum laptopum i3 ekran karti intel graphic 3000 ve bende i5 nvidia ekran karti olan islemci almak istiyorum alirsam soketleri uygun gelirmi? bende core i 3 2110 mu ne

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı