i5 6500 ve GTX 1050 Ti sistem toplama

ugur cagrici

Hectopat
Daha fazla  
Technopat sistem tavsiyelerinden bir sistem seçip fiyat baktım. Topladığım parça fiyatları aşağıdadır. Kısmetse bu parçaları alıp toplayacağım. Fakat bütçede ufak bir oynama yapma imkanım var mı, merak ettim.

Monitöre 750 TL yerine 350-400 TL'lik bir HD ekran tavsiyesi verebilir misiniz ? Bu kısımdan 300 TL gibi bir kısma yaparsam süper olur. Anlatmak istediğim Full HD olmadan, çift hdmi çıkışı olmadan bu sistemde sıkıntısız çalışacak bir monitör tavsiyesi.

Kasa konusunda 580 TL çok geldi. Teknik konulardan tam anlamıyorum, elbette bu fiyatı hak eden bir şey vardır. Fakat bu kasa yerine yine aynı şekilde alabileceğim daha uygun bir fiyatta kasa tavsiyesi verirseniz sevinirim.

SSD 240 GB yerine 120 GB alarak kendimce burada bir indirim yaptım.

Ekran kartı stokta yok fakat fiyatı 805 TL gözüküyor.(MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4G)

RAM'ler sepette yok çünkü stokta kalmamış. Ürün fiyatı ise 237 TL olarak gözüküyor. (237+237)
(HyperX Fury Black 16GB Kit 2666MHz CL15)

RAM'ler ve ekran kartı dahil toplam fiyat 4.800 TL oluyor. Kasa ve ekran tavsiyeleri ile bu fiyatı 4400-4500 altına çekersem çok iyi olacak.

Zaman ayırıp cevap verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatandan almazsaniz daha iyisini guncelini rahat toplarsiniz.
Ayrica gozume carpan birşey var. Sepetteki kasanizin icinde PSU bulunuyor ayriyetten PSU daha yazmisiniz :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı