i5 6500 ve GTX 1060 darboğaz yapar mı?

Carolus123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar böyle bir sistem topladım, arkadasım bu sistem hem uyumsuz hemde darboğaz yapar diyor, şimdi benim sorum anakart, RAM falan bunlar birbiriyle uyumlu mudur? Darboğaz söz konusu mu ?

Screenshot_2016-09-04-15-08-40.png Screenshot_2016-09-04-15-08-26.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumsuz bir şey gözükmüyor. Darboğaz olmaz.

Son düzenleme:
Sistemin güzel. 1080p oynuyosan ve ya daha üstü sıkıntı yaratmaz alt çözünürlüklerde yaratır mı bilmiyorum.

sağolun arkadaşlar şimdiki yeni sorum acaba seçtiğim anakart güzelmidir yoksa oyun için daha mantıklı anakartlar varmıdır ?

Arkadaşına sor bakalım i6 olsa 1060'la uyar mıymış?
Sayılarda benzerlik arıyor sanırım başka açıklaması yok.
aynen senin dediğini dedim sağolasın :D

sağolun arkadaşlar şimdiki yeni sorum acaba seçtiğim anakart güzelmidir yoksa oyun için daha mantıklı anakartlar varmıdır ?

aynen senin dediğini dedim sağolasın :D

Ayrıca i5 6500 ile 6420p arasında entegre grafik farkından baska fark yok aynı turbodalar aralarında 100 tl var bunları değerlendir bende senin gibi toplamıstım halbuki gereksiz seylere para basmışız. oc yapmayacaksan tabi?

carolus bende sistem topladım anakartı msi b150 pro al kalan paraya ssd al . buda benim sistem

Eki Görüntüle 186099
peki sağolasın tavsiyen için :D

Ayrıca i5 6500 ile 6420p arasında entegre grafik farkından baska fark yok aynı turbodalar aralarında 100 tl var bunları değerlendir bende senin gibi toplamıstım halbuki gereksiz seylere para basmışız. oc yapmayacaksan tabi?
oc ile bi işim bi fark yoksa yarın sipariş vercem 6420p mi yapayım sence ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı