İ5 6500 ve RX 470 sistem toplama

Monitör olarak AOC G2460VQ6 ve ViewSonic VX2457-mhd arasında kaldım. AOC daha çok hoşuma gitti. Sizce ne yapmalıyım?

Monitör olarak AOC G2460VQ6 ve ViewSonic VX2457-mhd arasında kaldım. AOC daha çok hoşuma gitti. Sizce ne yapmalıyım?
Viewsonic modeli daha çok tercih edilen bir model genel olarak. Ama ikisinin de tatmin edeceğini düşünüyorum. İstediğin hangisiyse onu alabilirsin bence. :)

AOC tam 1MS ve tasarımı daha hoş. ViewSonic 1.4MS gibi. Ben de genelde ViewSonic önerildiği için ikilemde kalmıştım ama AOC alacağım sanırım.

AOC tam 1MS ve tasarımı daha hoş. ViewSonic 1.4MS gibi. Ben de genelde ViewSonic önerildiği için ikilemde kalmıştım ama AOC alacağım sanırım.
Tepkime süreleri 5 veya 4 olmadığı sürece ghosting olmaz zaten. İnput lag değeri olarak viewsonic modeli çok düşük ve bu çok iyi gerçekten eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsanız büyük bir avantaj. ( İnput lag değeri ne kadar düşükse o kadar iyi ). Aoc modelin değerini bilmiyorum tam olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı