i5 6500 ve RX 580 sistem PUBG Mobile FPS düşme problemi

BlackeagLee

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Daha önce konu açmıştım bu konu ile ilgili. Fakat hala çözemedim. Nedenini bilmiyorum. Sistemim gayet iyi normal stabil 60 FPS aldığım halde hala kalabalık bölgelerde (bootcamp, georgepool) gibi yerlerde drop yiyorum. Gerçekten 1 senedir yapmadığım ayar kalmadı. İşlemci çekirdeklerim hepsi aktif halde ve sistemimin tüm driverleri güncel durumda. şu sorunu her birlikte çözelim. İyi günler.

Sistem özelliklerim;
Intel i5 6500.
MSI Armor RX 580 8 GB.
MSI B150M bazooka anakart.
8 GB RAM HyperX Fury.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz ayarı yapın emulatör optimizasyonu çok kötü. Özellikle kalabalık yerlerde 2-3 fpsye kadar düşmesi çok normal. Emulatör yapımcısı çözmedikçe yapacak pek birşey yok.

Hocam emülatör değiştirin. Hocam şu videodaki emülatör işinizi görebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstediğiniz ayarı yapın emulatör optimizasyonu çok kötü. Özellikle kalabalık yerlerde 2-3 fpsye kadar düşmesi çok normal. Emulatör yapımcısı çözmedikçe yapacak pek birşey yok.

Yahu kardeşim youtuberları izliyorum onlarda öyle birşey olmuyor ama?
Hocam emülatör değiştirin. Hocam şu videodaki emülatör işinizi görebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu emulator artık kullanımda değil bunuda denedim ama aynı
Arkadaşlar lütfen yardım
Admin yardımcı olur musun lütfen

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı