Çözüldü İ5.6500 yük altında 88 90 derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yanlış bir yazım hatası yapmışım fanı çıkardım derken temızledım manasında hiç termal macun yokutu.
Tamam hocam termal macun yenileyin sıcaklık azalacaktır. Termal macun 15 dereceye kadar etkiliyor. Yaz ayında olduğumuz içinde + bir sıcaklık oluyor.
Termal macun sürülmemiş işlemci normal mi? Termal macun surulmeden ayrıca fan takmadan böyle çalıştırmaya devam ederse bir yıla işlemci ölür. Sıcaklık 60 derece olabilecekken neden 90 olsun ki? Termal macunla fan alıp daha sonra yeni bir işlemci almayı önleyebilir mesela.

Kendisi termal macunu sürecek herhalde macunsuz normal bir sıcaklık.

Tamam hocam termal macun yenileyin sıcaklık azalacaktır. Termal macun 20 dereceye kadar etkiliyor. Yaz ayında olduğumuz içinde + bir sıcaklık oluyor.

Hocam için rahatladı ya çok teşekkürler korkarım böyle sıcaklık değerleri gördüğümde macun yenileyip sonuçları soylerim bir de islemcimle uyumlu fan arıyorum maksimum bütçe 500.

Hocam için rahatladı ya çok teşekkürler korkarım böyle sıcaklık değerleri gördüğümde macun yenileyip sonuçları soylerim bir de islemcimle uyumlu fan arıyorum maksimum bütçe 500.
Hocam onun hakkında bilgim yok ama aradığınız fan için yeni konu açmanız daha doğru olur. Bir de sorunuza yanıt bulduysaniz herhangi bir cevabı çözüldü olarak işaretleyin. İyi sosyaller!

@Anumus hocam birde mutlaka kaliteli mal alın. Technopat'ta birsürü termal macun konusu var kalitesiz alırsanız pek farkettirmez.

@Anumus hocam baktım biraz "CM Mastergel pro" baya kaliteli bir macun bunu kullanabilirsiniz uzun götürür ayrıca.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı