Satılık i5 6600 i7 7700K - GTX 970 1070 sistem ve ekipman parça satış olabilir

Teşekkürler beklemeyi düşünüyorum. İkinci el sitelere baktığımda fiyatlar en düşük bu şekilde bende bakarsanız en düşük fiyata koydum.
En ucuzunu koydum diyorsunuz ancak alakası bile yok, zira en kan emici sarı sitede bile aramaya 970 yazınca karşıma ilk çıkan ilan;

O 1000TL'lerde olan fiyatlar zaten satılmadıkları için öyle bekliyorlar :)

Kısaca bence siz piyasa fiyatlarına tekrardan bir bakın ama bu sefer "gerçekten" bakın.

Hayırlı satışlar dilerim.

En ucuzunu koydum diyorsunuz ancak alakası bile yok, zira en kan emici sarı sitede bile aramaya 970 yazınca karşıma ilk çıkan ilan;

Kısaca bence siz piyasa fiyatlarına tekrardan bir bakın ama bu sefer "gerçekten" bakın.

Zaten ekran kartı ve işlemcide bir 50-100 TL gibi fark olabilir. Çokta ilan yok zaten bir kaç tane ama ben yinede ucuza koymuşum zaten. Diğer parça fiyatlarına baktığında ise en ucuzu benimki olduğunu görürsün. Koyduğun ilana göre de benimki temiz kullanılmış. Bakımını temizliğini ben hep yapıyorum. GTX 970 sistemimdeki bilgisayar çoğunlukla boş kaldı ve kullanıldığı zamanda flim veya araştırma nadir amaçlı oyun oynandı. Parçalar gayet sağlam temiz hiç bir sorunu yok ayrıca 50-60 TL gibi bir fark zaten kargoya da gidebiliyor. Aynı şehirde olunca elden almakta var.

7700k işlemci, z170 anakart ve 2x8gb ramler 3ü için fiyat ne olur ?

Hydro 700+80 Plus Bronze PSU'yu tek satma şansınız var mı?

Anladım hocam, eğer satacak olursanız yazmanız yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:

O ekran kartında mining bile yapılmış olabilir. Fiyatların 100-200 değişmesi normal. Zaten Link bozuk ya da yayından kalkmış.

O ekran kartında mining bile yapılmış olabilir. Fiyatların 100-200 değişmesi normal. Zaten Link bozuk ya da yayından kalkmış.
Linki atalı neredeyse 2 hafta olacak ilanın kaldırılmış olması gayet normal.
Normal olmayan ise bu bütçelerde fiyatın 100-200 oynayabilir demeniz.
Ayrıca, Allah aşkına GTX 970 ile neyin mining'i :D

Son olarak, daha dün; 05.11.2020 tarihinde MSI GTX 970 100ME model kartı 850TL'ye satın aldık, kutulu faturalı biçimde.

Geri
Yukarı