İ5 6600 Tabanlı Sistem Toplama

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta bilgisayarımı 1900 Türk Lirasına sattım. Bu hafta yeni bilgisayar toplayacağım. Ben kendi topladığımı atayım. Sınır fiyat bu zaten 3200 Türk Lirası. Nvidia tabanlı sistem kurarsanız sevinirim. Anakarttan, işlemciden kısılmasını istemiyorum. GTX 960'ın yeteceğini düşünüyorum. İstanbul Bağcılar'da oturduğumdan dolayı parçaların orada olması önemli. Belki siz daha iyisini toplarsınız diye konu açtım. Teşekkürler.

@Recep Baltaş @MF @Ali Güngör ve diğer forum üyeleri yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

image.jpeg

Sanırım vatan mağazasına gidip alacaksın öylemi. Şayet Güvenilir sitelerden daha ucuza toplayabilirsin montajını ve testini yaparak gönderirler.

Biliyorum. Ama güvenemiyorum. Kargoda birşey falan olur. Bunlarla uğraşmak istemiyorum. Ama daha iyi olur diyorsanız öneri verirmisiniz.

Hocam haklısınız. Fakat ben kasa değişmesin istiyorum. Hani bide Nvidia istiyorum. Birde b150 serisi anakartlara iyi bakmıyorum. İşlemci teknolojisi celeron olduğu için.

Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta bilgisayarımı 1900 Türk Lirasına sattım. Bu hafta yeni bilgisayar toplayacağım. Ben kendi topladığımı atayım. Sınır fiyat bu zaten 3200 Türk Lirası. Nvidia tabanlı sistem kurarsanız sevinirim. Anakarttan, işlemciden kısılmasını istemiyorum. GTX 960'ın yeteceğini düşünüyorum. İstanbul Bağcılar'da oturduğumdan dolayı parçaların orada olması önemli. Belki siz daha iyisini toplarsınız diye konu açtım. Teşekkürler.

@Recep Baltaş @MF @Ali Güngör ve diğer forum üyeleri yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 145031
Bu işlemci için biraz fazla büyük bir anakart olmuş.
Ramleri 2133 e çekip, H170 bir anakart alabilirsiniz.

Tabi ki daha iyi olur. Ayrıca topladığın sistem hiç olmamış:D
Teknobiyotikten topladım. Güvenilirdir ve Montajını, testini yapıp gönderirler için rahat olsun
Ekran kartı r9 380x daha çok performans alırsın. Soğutması gayet iyi. (y)
Yanında 60 liraya cpu soğutucu ekledim sessizlik için. ;)
Bu bütçede şöyle güzel Samsung 850 evo 250gb ssd iyi gider.

upload_2016-2-29_21-50-16.png

Kaliteli marka kasa alırsanız ekstra güç kaynağına para harcamanız gerekmez arkadaşlar. Corsair zaten güç kaynaklı kasa üretiyor ve kaliteli. Bu da benim önerim arkadaşımın istediği gibi ben Nvidia ve i5 6600 sistem önerimi sunuyorum. Eliniz yatkınsa kendiniz monte edebilirsiniz. Recep Baltaş ve Ali Güngörü izleyerek bilgisayarıma dokunma endişelerimi yendim kimseye ihtiyaç duymuyorum bence sizde yapabilirsiniz gayet basit.

Dosya Ekleri

• 3200.png
    3200.png
    56,8 KB · Görüntüleme: 270
H170 gaming 3 anakartı bende istiyorum. Ama bağcılar şubesinde yok internetten sipariştede biraz tedirginim. Kutuları falanda bende olsun istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı