İ5 6600k anakart tavsiyesi

Singu

Hectopat
Daha fazla  
Cpu yu kolay overclock yapabileceğim ve sli destekli bir anakart olursa sevinirim.
Bütçe 500 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alabilirsin asus z170-a ama overclock olarak stabil azda olsa iyi performans veren ve ses kalitesiyle meşhur asus z170 pro gaming`de alabilirsin. Sonuç olarak aralarında ufak farklar var hangisini alırsan al seni üzmez ama ben bu iki anakart arasında sana tavsiye veriyorum bilgi sahibi olduğum için diğer anakartlar hakkında aşırı övülen sözler duymadım ama bilmedigimiz marka ve modeller varsa arkadaşlar bilgileriyle bizi aydınlatsın. :LOL:

@Silinen üye kardeşim bu ddr 3 ama ben şuan kullandığım bilgisayarımı aldığım da ddr3 vardı ddr2 almıştım pişman olmuştum ddr4 almayı düşünüyorum @Cumali Adnsprlu ' nun önerdiği Asus z170-a kafama yattı biraz araştıracağım bu anakartı bütçeme denk gelirse onu almayı düşünüyorum.

@Silinen üye kardeşim bu ddr 3 ama ben şuan kullandığım bilgisayarımı aldığım da ddr3 vardı ddr2 almıştım pişman olmuştum ddr4 almayı düşünüyorum @Cumali Adnsprlu ' nun önerdiği Asus z170-a kafama yattı biraz araştıracağım bu anakartı bütçeme denk gelirse onu almayı düşünüyorum.

Vatan yanlış yazmış bu anarkart DDR4 destekliyor. Buyrun kontrol edebilirsiniz;

GIGABYTE - Motherboard - Socket 1151 - GA-Z170-HD3 (rev. 1.0)

Abi asrock nerden çıktı şimdi :D çok sağlam marka bir ara çok araştırmıştım , senin attığın model de çok sağlam duruyor fakat satıcı siteyi ilk defa duyuyorum ve güvenemiyorum :S Üstte arkadaşın attığı z170-a asus a kıyasla nasıl bir model sizce ?

Abi asrock nerden çıktı şimdi :D çok sağlam marka bir ara çok araştırmıştım , senin attığın model de çok sağlam duruyor fakat satıcı siteyi ilk defa duyuyorum ve güvenemiyorum :S Üstte arkadaşın attığı z170-a asus a kıyasla nasıl bir model sizce ?

Teknobiyotiği ilk defa mı görüyorsun? Pek takip etmediğindendir piyasada tanınan en iyi sitelerden biridir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı