i5 6600K, RTX 2060'a darboğaz yapar mı?

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir RTX 2060 almak istiyorum ama sıkıntı yaşar mıyım yoksa GTX 1660 Ti mi ya da Vega 56 mı alayım bu kartlar arasında hangisi daha iyi ve sağlıklı olur? İndirimde bugün son acil olarak düşüncelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
  • Samsung 860 Evo 500GB SSD
  • EVGA GTX 970
  • i5 6600K
  • MSI Z170A Gaming M3
  • Corsair Vengeance 2x8 GB 2400 MHz
  • PSU High Power 80 bronze 750W

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Testleri böyle.

Testleri böyle.
Ceza yedim o yüzden geç döndüm. Dostum gtx 1660 Ti almak daha mantıklı değilmi.
Arkadaşımda İ5 7.nesil vardı ve bazı oyunlarda GTX 1060'a darboğaz yaptığını söylemişti. Yüksek ihtimalle 2060'a da yapacaktır.
Ceza yedim o yüzden geç döndüm. Dostum gtx 1660 Ti alsam şuan indirimde Asus rog strix ve Msi gaming x bu ikisinden birini almayı planlıyorum daha iyi olacak sanırım.
Kısmen bazı oyunlarda yapabilir, bunu da OC yaparak çözebilirsiniz, diye düşünüyorum.
Oc yapıp yormak istemiyorum kartı Gtx 1660 Ti almak daha iyi gibi çok fark yok aralarında.

Bence Ağustos'u bekleyip RX 5700 modellerine yönel. GTX 1660 Ti fiyatına alabilirsin bir şans.
Pek önerilmiyor amd o yüzden bakmadım o tarafa nvidiadan şaşma diyen de var. Birde amd ler çok fazla elektirik tüketiyor ondan dolayı da tercih edilmiyor. Ayrıca benim işlemci arti anakart RX 5700 belki beslemez oda var.

Pek önerilmiyor amd o yüzden bakmadım o tarafa nvidiadan şaşma diyen de var. Birde amd ler çok fazla elektirik tüketiyor ondan dolayı da tercih edilmiyor. Ayrıca benim işlemci arti anakart RX 5700 belki beslemez oda var.
Anakart ne zamandan beri besliyor ki? İşlemcin yeterli. RTX 2060 160W iken RX 5700 180W tüketiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı