İ5 6600K Tabanlı Sistem Toplama

ozisyildreamm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Resimdeki sistemi topladım sizce nasıl olmuş? Varsa önerilerinize açığım teşekkürler.

Ekran Resmi 2015-11-28 01.47.49.png

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler arkadaşlar.
dediğiniz işlemci soğutucuyu ekleyeceğim fakat anakartı yükseltmekten kastınız tam olarak nedir yani bu anakartın eksiği nedir tam olarak öğrenebilir miyim bana sorun çıkartabileceği nokta nedir son olarak anakart tavsiyenizide yazarsanız memnun olurum onun dışında gtx 970 uzun araştırmalarım sonucu r9 390 a tercih edilebilecek bi kart olarak geldi bu kart başıımı ağrıtmaz değil mi performans açısında.

valla bende baya araştrdım başta r9 390 a yönelmiştim fakat işler kağıt üzerinde olduğu gibi değil çoğu oyun karşılaştrmasına baktığmzda gtx 970 önde gtx in geride kaldığı yerlerde de arada uçurum fps farkları gözüme çarpmadı nvidia nın oyunlara sağladığı optimizasyonla alakalı sanırım ayrıca enerji çekme konusuna hiç girmiyorum bile o yüzden gtx i tercih ettim

ben de bu işlemci üstüne sistem topladım 4 258 tl ye istersen bir bak
intel core i5 skylake 6600 k 3.5 ghz 1151 soket işlemci
asus h170 pro gaming ddr4 1151 soket anakart ATX
msi gtx 970 gaming gddr5 4 gb 256 bit ekran kartı
kingston 4*4 16 gb 2400 mhz ddr4 ram
kingston 240 gb ssd
toshiba 1 tb sata 32 mb onbellek 7200 rpm harddisk
cooler master seidon 120 v sıvı soğutma sistemi
zalman 700 w zm 700-glx 80plus guc kaynagı
everest rampage 72 gaming siyah kasa (güç kaynaksız) midT ATX
Vatan Computer da hepsini bulabilirsin.

güzel toplamışsın dostum anakart yerine msi 170a gaming proyu tercih edebilirsin akar

sistemin aldığı son hal budur arkadaşlar.
son.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı