i5 6600K Tabanlı Sistem Toplama

Furkan Tuna

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa, Osmangazi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. 6000 TL civarı ekran, kutulu Windows ve UPS(kesintisiz güç kaynağı) dahil i5 6600K tabanlı bir sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı konusunda RX480 veya GTX 1060 düşünüyorum ancak MSI'ın kampanyasından faydalanabilmek için ekran kartı ve ekran hariç diğer parçaları yarın alıp erkan kartı ve ekran için GTX 1060'ın çıkışını bekleyeceğim. Benim aklımda Ekran kartı, UPS ve ekran hariç fotoğraftaki sistem var. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ekran Alıntısı-vert.jpg
Ekran Alıntısı3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
dsaa.png

GSKILL F4-3000C14D-16GTZ G.SKILL Trident Z DDR4-3000Mhz C14 16GB (2x8GB) DUAL (14-14-14-34) 1.35V Bellek - inventus

Viewsonic XG2401 24" 1ms (2xHDMI+Display) Full HD Oyuncu Fiyatı

MSI Radeon RX 480 GAMING X 8GB pictured | VideoCardz.com

Windows 10 Professional OEM Key | Buy on Kinguin

Kendime toplar gibi topladım. Aynısına benzer kendime topluyorum. Hepsiburada sitesinde monitör, işlemci ve ana kartı %10 indirim geldiğinde alırsan 280 lira daha ucuza almış olursun. Ama şuan Msi kampanyası var 185 lira para iadesi ayın 15'ine kadar. Ekranı dediğim gibi bekleyebilirsin istersen. Windows'ta arkadaşın dediği gibi buradan almak daha mantıklı. Bende High Power Astro Lite 750 var Silvirstone Primera kasasını bekliyorum sistemi toplamak için hard disk, ssd, monitör, bellekler şuan da elimde mevcut. 6600k yerine bu sistemi toplaman daha ileriye dönük olur diye düşündüm. Liste Sinerji sitesinden. Şuan alırsan ekran kartı için 1100 lira gibi bir para kalıyor sanırım monitör daha düşük yada indirim ile alırsan Msi ekran kartını rahatlıkla alabilirsin. Kasa ve soğutucu değişebilir. Umarım toplarsın...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı