i5 6600K ve GTX 960 sistem toplama

Blow

Hectopat

Öncelikle herkese merhabalar. Uzun bir süredir bu siteyi takip ediyordum. Gerçekten insanlara yaklaşma tarzınız ve konuşmanız takdire şayan bunun için sizleri tebrik ediyorum, çok seviyeli ve güzel bir ortamınız var. :) Gelelim benim danışmak istediğim konuya. Öncelikle yukarıda paylaştığım linklerdeki bilgisayarı toplamak istersem herhangi bir sorun, uyumsuzluk ve çalışmama gibi bir sorun yaşar mıyım? Şu şu parça gereksiz çıkar veya şunları eklemeyi unutmuşsun dedikleriniz var ise nelerdir? Bu sistem 4000 TL civarı bir rakama tekammûl ediyor. Bana daha uygun bütçeli F/P ürünlerine de açığım. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

O taktığın ekran kartı bana kusuruma bakma ama çok yanlış ve saçma yani hem eski nesil hemde o fiyata daha iyisini alabilirsin sistemden görüyorum ki bütçen var :D. Yani benim sana önerim sadece o ekran kartını RX 470 yapman harici güzel bir sistem ayrıca 3 tane PSU var linkler de bir kasa yanına da 600W 80+ bronz bir güç kaynağı alırsan bundan sonra hiç bir zaman üzülmezsin bence :)

4000 TL ye alabileceğin en iyi sistemlerden biri hocam.
4000.JPG

Kardesim beni dinlersen eğer overclock sevdan yoksa i7 6700 al anakartıda h170 gaming m3 al hemen hemen aynı bütçe fakat çok performanslı soğutucuda fazla pahalı olmak zorunda değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı