i5 6600K ve GTX 970 sistem yükseltme

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir, iyileştirme yapmak istiyorum. Sizce neleri değiştirmeliyim ve hangi model, marka önerirsiniz? Teşekkürler.
Samsung 860 Evo 500 GB SSD, Evga GTX 970, i5 6600K, MSI Z170A Gaming M3, Corsair Vengeance 2x8 GB 2400 MHz, PSU High Power 80 bronze 750W.

Ne amaçla kullanıyorsunuz? Şikayet ettiğiniz bir şeyi var mı?

Sisteminiz çok güzel. Güncel oyunları hala çok rahat oynatır ama yok değiştiricem derseniz bütçeniz var ise i5 9600K Rtx 2060 ikilisi olabilir. Geriye kalan herşey gayet iyi.

Ne amaçla kullanıyorsunuz? Şikayet ettiğiniz bir şeyi var mı?
Şikayetim yok ama hani ufaktan değiştirsem diye düşünüyorum hep öyle yaparım ufaktan başlarım üç sene olacak yine ufaktan başlamak istedim yenilemeye ama dokunma daha misal seni üç beş sene görürür derseniz dokunmam.
Sisteminiz çok güzel. Güncel oyunları hala çok rahat oynatır ama yok değiştiricem derseniz bütçeniz var ise i5 9600K Rtx 2060 ikilisi olabilir. Geriye kalan herşey gayet iyi.
Teşekkürler dostum ama ekran kartının hangi markanın ve özelliklere sahip olanı önerirsin 2060 adı altında bir sürü bir şey var.

Şikayetim yok ama hani ufaktan değiştirsem diye düşünüyorum hep öyle yaparım ufaktan başlarım üç sene olacak yine ufaktan başlamak istedim yenilemeye ama dokunma daha misal seni üç beş sene görürür derseniz dokunmam.

Teşekkürler dostum ama ekran kartının hangi markanın ve özelliklere sahip olanı önerirsin 2060 adı altında bir sürü bir şey var.
Asus Rog Strix modelini önerebilirim. Nanakatolog'da 3k fiyatı var. Stokta varmıdır sorun sonra sipariş verin.

2060 ı al. Eğer online oyun oynuyorsan değerlere bakarsın ,darboğaz olmazsa bu işlemciylede devam edebilirsin. Zaten dediğim gibi şimdiki sistemin iyi ben sadece ekstra şeyleri söyledim.

Güncelleme yapmak istiyorsanız, yeni işlemci, anakart, ekran kartı gerek. Bence 1 yıl daha idare edin sonra değiştirirsiniz. Sisteminiz yeterli şuan. İlla değiştirmek istiyorsanız 2000TL verip GTX 1660 Ti alın.

2060 ı al. Eğer online oyun oynuyorsan değerlere bakarsın ,darboğaz olmazsa bu işlemciylede devam edebilirsin. Zaten dediğim gibi şimdiki sistemin iyi ben sadece ekstra şeyleri söyledim.
Tamam dostum teşekkür ederim yardımın için.
Güncelleme yapmak istiyorsanız, yeni işlemci, anakart, ekran kartı gerek. Bence 1 yıl daha idare edin sonra değiştirirsiniz. Sisteminiz yeterli şuan. İlla değiştirmek istiyorsanız 2000TL verip GTX 1660 Ti alın.
İdare ederim monitör bakıyorum aslın da önceliği monitöre versem daha iyi sanırım fikriniz varmı bu sisteme uygun monitör?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı