i5 6600K ve GTX 980 Darboğaz Yapar mı?

Emço

Kilopat
Daha fazla  
Yeni PC toplayacağım. Oyun amaçlı olacak, ekran kartına önem verdim. GTX 980 ile Intel i5 6600K bir sorun yaratır mı? Sorun olacaksa farklı şeyler de önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten K uzantılı işlemciyi overclock etmeyeceksen almanın anlamı yok, zira fan masrafı da var. 6600K'nın hiç zorlanmadan, isinmadan 4.5 ghz'yi gorecegi garanti. 6600K bir önceki nesilin i7 işlemcilerine aynı saat hizinda rahatlikla kafa tutarken mantıken bu islemcinin kaldiramayacagi kart su anlik yok.

Yeni PC toplayacağım. Oyun amaçlı olacak, ekran kartına önem verdim. GTX 980 ile Intel i5 6600K bir sorun yaratır mı? Sorun olacaksa farklı şeyler de önerebilirsiniz.
Gönül rahatlıgıyla al tak. Bende i5 6600 ver. Oc yapılmıyor. 970 kullanıyorum 1 2 aya kalmaz slı yapıcam bir tane daha alıp soru işaretlerim var kafamda ama bakalım görücez darboğaz olurmu olmazmı??

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı