i5 661 ve R7 240 Tabanlı Sistem Monitör Önerisi

Sanmıyorum. Bir de şu videonun başındaki gibi deneyin. BIOS ayarların fotoğrafını atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burdaki gibi denedim lakin bende profil 1 ve profil 2 seçeneği çıkmıyor.

Sistemim de aynen burdaki gibi BIOS ayarları aynen böyle yani bunun aynısı @Aloto

Burdaki gibi denedim lakin bende profil 1 ve profil 2 seçeneği çıkmıyor.
O zaman Sinerji ile iletişime geçin ve tanımdaki gibi XMP destekli olup olmadığını sorun. Eğer tanımda yanlış verdilerse sorun onların. Ben tanıma dayanarak tavsiye verdim. XMP destekli bir RAM vermelerini isteyin. Ya da para iadesi alıp Technopat'ın aldığı daha pahalı RAM'leri alın. 80 lira kadar pahalı.

Açıkcası şu şekilde Gta 5'i kaldırmaz mı ? @Aloto
Kaldırır. Ancak daha akıcı bir oyun deneyimi için çözünürlüğü 1366x768'e almanızı tavsiye ederim. Bu çözünürlükte normal ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. Siz bilirsiniz GTA 5 için böylesi yeterlidir. Performansı çok merak ediyorum videosunu atarsınız.

@Aloto Videoyu atacağım. Size her şey için gerçekten çok teşekkür ederim herşey için yani. Bu konularda çok şey bilmezdim sayenizde öğrendim. HER ŞEY İÇİN SAĞOLUN. :) GTA 5'i aldım. Steamdeki indirimden. Şuan evde pc iniyor oyun bir kaç güne gelir video sizi etiketlerim.

@Aloto Videoyu atacağım. Size her şey için gerçekten çok teşekkür ederim herşey için yani. Bu konularda çok şey bilmezdim sayenizde öğrendim. HER ŞEY İÇİN SAĞOLUN. :) GTA 5'i aldım. Steamdeki indirimden. Şuan evde pc iniyor oyun bir kaç güne gelir video sizi etiketlerim.
Rica ederim. Bir şey bile öğrendiyseniz ne mutlu bana.

@Aloto önerdiğini sistemi aldım gta 5'i de aldım. Lakin video atamıyorum bu sırlar sınavlarım ve proje teslim tarihi yaklaşan bir sürü ödevim var. Ama şunu söyliyeyim oyun hiç kasmıyor. Direcx 10 yaptım çözünürlüğü hatırlamıyorum ama güncelleyip size söylerim. Oyunun tek sıkıntısı bazen açılırken tam ekran olmuyor ama bazen tam ekran oluyor. Sonra oyun tam ekran oynuyorum. Hani görevlere gittiğimizde sinematik başlıyor ya o zaman ekran yine küçülüyor. Lester'ın verdiği soygunları falan hazırlarken ekran küçük oluyor ama sinematik devam ederken alt+enter yapıyorum masaüstünde oynanıyor sonra tekrar alt+enter yapıyorum sinematik tam ekran oluyor. Bir tek bu problem var bunu da anlayabilmiş değilim. Ama hard disk hala 1600MHz 2400 yapamadım çokta uğraşmak istemedim bozarım bazı ayarlarını diye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı