i5 7200 sisteme hangi macOS sürümü kurulur?

Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB Harddisk
Ekran kartı
GeForce 940MX
İşlemci
i5 7200
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma Hackintosh yapmak istiyorum. Hangi macOS sürümünü kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma Hackintosh yapmak istiyorum. Hangi macOS sürümünü kurmalıyım?
İşlemcinizin içindeki grafik birimi nedir? Ayrıca nedense işlemciniz ile ilgili internette pek bir bilgi bulamadım. Eğer i5 7200U'dan bahsediyorsanı Monterey deneyebilirsiniz. 940MX kartını çalıştıramayacaksınız. Bu yüzden edit, render gibi şeyler yapacaksanız UHD 620 çok yeterli olmayabilir. Onun dışında SSD, ethernet ve Wi-Fi kartınızın modellerini AIDA64 ile kontrol edip buraya yazın.

İşlemcinizin içindeki grafik birimi nedir? Ayrıca nedense işlemciniz ile ilgili internette pek bir bilgi bulamadım. Eğer i5 7200U'dan bahsediyorsanı Monterey deneyebilirsiniz. 940MX kartını çalıştıramayacaksınız. Bu yüzden edit, render gibi şeyler yapacaksanız UHD 620 çok yeterli olmayabilir. Onun dışında SSD, ethernet ve Wi-Fi kartınızın modellerini AIDA64 ile kontrol edip buraya yazın.
Peki hocam teşekkürler.
İşlemcim i5 7200U, harici ekran kartı önemli değil kullanmasam da olur, SSD yok maalesef, Wi-Fi kartım Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E Network Adapter.

Peki hocam teşekkürler.

İşlemcim i5 7200u, harici ekran kartı önemli değil kullanmasamda olur, ssd yok maalesef, wifi kartım Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E Network Adapter.
Ne yazık ki Wi-Fi kartınız da uyumsuz. AIDA64 üzerinden ethernet kartı modelinize bakıp söyler misiniz?

Kurulum için Wi-Fi veya ethernet şart değil. Zira bu bir Offline imaj. Kurulum sonrası ethernetinizi bağlayabilirsiniz. Kurulumda gerekli servislere giriş yapmak için internet gerekiyor fakat bağlanmadan ve giriş yapmadan atlayıp, sonrasında ayarlayabiliyorsunuz. Uyumlu bir Wi-Fi kartı veya dongle alabilirsiniz belki, size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı