i5 7200U laptopa Windows sürümü önerisi

1bisquiit

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım + Grafiker
Arkadaşlar bilgisayara en çok verim verecek işletim sistemini seçme konusunda kararsızım, bu konu hakkında fikri, bilgisi ve önerisi olan bütün arkadaşlardan destek bekliyorum. Laptop kullanıcısıyım, 940MX ekran kartı, i5 7200U işlemci ve 240 GB SSD kullanıyorum. Genellikle oyun oynayan birisiyim.

Aynı özelliklere sahip dizüstü bilgisayarı bu ağustos ayına kadar Windows 11 ile kullanıyordum, herhangi bir sıkıntı, mavi ekran, hata ile karşılaşmadım.

Arkadaşlar bilgisayara en çok verim verecek işletim sistemini seçme konusunda kararsızım, bu konu hakkında fikri, bilgisi ve önerisi olan bütün arkadaşlardan destek bekliyorum. Laptop kullanıcısıyım, 940MX ekran kartı, i5 7200U işlemci ve 240 GB SSD kullanıyorum. Genellikle oyun oynayan birisiyim.

Windows 10 Home.

Windows 10 için sisteminiz yeterli. 8.1 falan kullanmanıza gerek yok.

Rufus ile Windows 11 kurulum USB'si hazırlarken normalde bypass yaparak kurabiliyorsunuz fakat bypass yapmadan da kurulabiliyor, herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. Onun dışında Windows 10 öneririm, aşağısını o bilgisayarda kullanmayın.

Önerin Windows 11 herhalde fakat i5 7200U desteği bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı