i5 7200U MX130 oyun performansı

ntrs87

Hectopat
8 GB RAM, Intel Core i5 7200U, NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620, 1 TB HDD, Windows 10. Bu laptopta GTA 5, CS:GO, BlueStacks, ETS 2, Zula oyunlarında sıkıntı yaşar mıyım kaç FPS alırım? Kasma, donma olur mu düşük veya orta ayarlarda?

8 GB RAM, Intel Core i5 7200U, NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620, 1 TB HDD, Windows 10. Bu laptopta GTA 5, CS:GO, BlueStacks, ETS 2, Zula oyunlarında sıkıntı yaşar mıyım kaç FPS alırım? Kasma, donma olur mu düşük veya orta ayarlarda?

GTA V'i unut (Oynatır aslında ama ısınma ve FPS düşüşleri çok olacaktır.), CS:GO ve Zula'da çok şey bekleme. BlueStacks zaten malum.

Gta V için konuşayım: Benzer bir laptopum vardı ve orta düşük ayarlarda 30-40 arası fps alıyordum tabi büyük mekanlarda, uçakta vs 30'un da altına düşüyordu ama bu bilgisayar için katlanılır bir durum bence. Diğer bahsettiğin oyunları da çok büyük sorun olmadan gayet oynarsın. Benim bilgisayarımla arasındaki fark ekran kartı idi. Bende mx940 vardı farkı nedir bilmiyorum mx130 ile

B
Gta V için konuşayım: Benzer bir laptopum vardı ve orta düşük ayarlarda 30-40 arası fps alıyordum tabi büyük mekanlarda, uçakta vs 30'un da altına düşüyordu ama bu bilgisayar için katlanılır bir durum bence. Diğer bahsettiğin oyunları da çok büyük sorun olmadan gayet oynarsın. Benim bilgisayarımla arasındaki fark ekran kartı idi. Bende mx940 vardı farkı nedir bilmiyorum mx130 ile
Bende de 940 mx 4 gb olanı var ve gta 5 de orta ayarlarda 35-50 arasında değişiyor fps

720P'de oynamanız daha yararlı olacaktır, 1080P'de ekran kartına daha fazla yüklenir ve ekran kartınız biraz zayıf.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size fikir sahibi edecektir. Ram ve işlemci benzer özelliklerde ama videodaki ram işlemci ve depolama alanı bir tık daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buda aynı şekilde bu videodaki özellikler birbirine daha yakın.

Bana kalırsa sen çok kulak asma çok kötü bir PC değil seninkisi GTA V CS:GO gibi oyunları oynarsın
GTA V 20 FPS'de bile oynanabiliyor en iyisi bilgisayara kendin yükleyip test etmek CS:GO'ya gelirsek çok sistem isteyen bir oyun değil High ayarlarda rahatlıkla 60+ FPS alabilirsin CS:GO'yu çok abartan ve çok sistem isteyen bir oyunmuş gibi gösterenlere takılma sonuçta en iyisi kendin test etmek çünkü her bilgisayara göre değişkenler var :D

Geri
Yukarı