i5 7200U PC'ye format atılmıyor

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
RAM
8 GB RAM.
SSD veya HDD modeli
240 GB 510MB/s - 500MB/s SSD
Ekran kartı
GeForce 940MX 4 GB
İşlemci
i5 7200U
Neredeyse 8-9 aydır format atmıyorum. Bilgisayara çok şey indirdim sildim ve kalıntı dosyaları duruyor. Belki RAT bile vardır PC de bilmiyorum. USB ile format atmak istiyorum, modlu Windows kurmayı düşünüyorum fakat eskiden USB ile denidiğimde disklerde HDD'im gözükmüyordu. SSD'ye geçtim hiç denemedim, Windows'un kendinden sıfırlıyorum.

Kurulum dosyalarını güncel sürümler ile hazırla modlu Windows sürümünden bahsetmişsin kurulum dosyaları arasında driverler eksikliği/uyumsuz olduğu için HDD/SSD'yi görmemiş olabilirsin. Modlu olarak yükleme yapacaksanda anakartına uygun driverleri flaş diske aktar kurulum sırasında sürücüleri yüklemeyi dene.

Kurulum dosyalarını güncel sürümler ile hazırla modlu Windows sürümünden bahsetmişsin kurulum dosyaları arasında sürücüler eksikliği/uyumsuz olduğu için HDD/SSD'yi görmemiş olabilirsin. Modlu olarak yükleme yapacaksanda anakartına uygun sürücüleri flash diske aktar kurulum sırasında sürücüleri yüklemeyi dene.

Hocam ISO dosyasını açtım yani USB gerekmiyor şöyle ekran görüntüsü bırakayım.
Modlu Windows kuracağım fakat bilgisayarın parçaları zarar görür mü?

Dosya Ekleri

• 1661251896946.png
    1661251896946.png
    20,6 KB · Görüntüleme: 18
Modlu isodan bilgisayar zarar görmez. Kullandığınız bir program belki uyumsuzluk çıkarır. Onuda discord sunucularına katılırsan yardımcı olurlar. HDD görmeme sebebi eskiden kurduğunuz iso ya da usb bellek ile alakalı olabilir.

Hocam ISO dosyasını açtım yani USB gerekmiyor şöyle ekran görüntüsü bırakayım.
Modlu Windows kuracağım fakat bilgisayarın parçaları zarar görür mü?
Arkadaşın dediği gibi zarar görmez bazı programlar çalışmayabilir. Driverleri bu şekilde ayrıt edemeyiz. Bilgisayarın kendi driver sitesinden depolama sürücülerini indirip flaş diske at kurulum sırasında okumaz ise sürüleri yükleyip deneyin.

Geri
Yukarı