i5 7200U-R7 M445'li laptop hangi oyunları kaldırır?

İşletim sistemi
Windows 10

serhanyamand

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Ekran kartı
AMD R7 M445
İşlemci
i5 7200U
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Ekran kartı
AMD R7 M445
İşlemci
i5 7200U
i5 7200U R7 M445 bu özelliklere sahip Dell Inspiron 5567 PC'ye sahibim. Valorant gibi oyunları kaldırır mı ve vereceği FPS değerleri 45 ila 60 üstü olan oyunları listeler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 7200U R7 M445 bu özelliklere sahip Dell Inspiron 5567 PC'ye sahibim. Valorant gibi oyunları kaldırır mı ve vereceği FPS değerleri 45 ila 60 üstü olan oyunları listeler misiniz?
Yeni nesil oyunları kaldırmaz.
2010-2018 arası oyunları Low ayarlarda açar, bazılarını da 720P Low’da oynatır.
Valorant, CS tarzı rekabetçi oyunlarda sorun yaşayacağını sanmıyorum orta ayarlarda akıcı oynarsın.

Yeni nesil oyunları kaldırmaz.
2010-2018 arası oyunları Low ayarlarda açar, bazılarını da 720p Low'da oynatır.
Valorant, CS tarzı rekabetçi oyunlarda sorun yaşayacağını sanmıyorum orta ayarlarda akıcı oynarsın.

Daha önce Valorant oynamıştım bilgisayarda ancak aşırı fazla FPS düşmesi sorunu yaşadım buna uygun bir ayar rehberi verebilir misiniz?

Daha önce Valorant oynamıştım bilgisayarda ancak aşırı fazla FPS düşmesi sorunu yaşadım buna uygun bir ayar rehberi verebilir misiniz?
Sistemin oyun cihazı olmadığı için donanımsal olarak gereksinimleri karşılasa bile kasma vs yaşarsın. Ama orta veya düşük ayarlarda sorun olmaması lazım. En kötü 720P- Orta ayarda oynarsın.

Sistemin oyun cihazı olmadığı için donanımsal olarak gereksinimleri karşılasa bile kasma vs yaşarsın. Ama orta veya düşük ayarlarda sorun olmaması lazım. En kötü 720p- orta ayarda oynarsın.

Yardımınız için çok teşekkür ederim bir de 2010-2018 oyunları demiştiniz örnek verebilir misiniz?

Sisteminiz güzel neden güzel diyorum sebebi R serilerine çöp A serisi AMD işlemci koyuyorlar baya performans sıkıntısı oluyor. En azından İ5 7200U daha iyi.

Bu laptoplarda genel sıkıntı R grafik kartları tam performans veremiyor ya da aktif olmuyor. Sizde böyle bir sorun var mı?

Sisteminiz güzel neden güzel diyorum sebebi r serilerine çöp a serisi AMD işlemci koyuyorlar bayağı performans sıkıntısı oluyor. En azından i5 7200U daha iyi.

Bu laptoplarda genel sıkıntı r grafik kartları tam performans veremiyor ya da aktif olmuyor. Sizde böyle bir sorun var mı?

Tam performansta çalışıyor herhangi bir sıkıntısı yok.

Tam performansta çalışıyor herhangi bir sıkıntısı yok.

Valorant'ı 80FPS gibi oynatması lazım hatta daha üstünü bile oynatabilir. Sizde FPS sorunu varmış ondan sordum. Bir kontrol etmenizde yarar var gibi. İntel HD Graphics devrede olabilir.

Hangi driver sürümünü kullanıyorsunuz?

Valorant'ı 80FPS gibi oynatması lazım hatta daha üstünü bile oynatabilir. Sizde FPS sorunu varmış ondan sordum. Bir kontrol etmenizde yarar var gibi. Intel HD Graphics devrede olabilir.

Hangi driver sürümünü kullanıyorsunuz?

Hocam donanım hakkında afedersiniz biraz cahilim bana nasıl ekran kartını değiştirebileceğimi anlatır mısınız?

Geri
Yukarı