i5 7200u sistem oyun içindeki değeler normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Nixist

Hectopat
Daha fazla  
i5 7200u / 930MX 2 GB / 8 GB RAM / ASUS X542U "laptop" /

Arkadaşlar Apex Legends'taki oyun içi değerlerim normal mi? Fazla mı ısnıyor mu sizce?

(Macun değiştirme imkanım şu an için yok)(fan temizliği 2.5 ay önce yapıldı)

Oyun İçi :
Ekran Görüntüsü (762).pngEkran Görüntüsü (759).png

Görsellerde yok ama...Şöyle işlemci 76-82 arasında oluyor.Ekran kartı 69-70 sabit.Laptopu tam performansta çalıştırıyorum.

Sıcaklık ise tam sınırda, ama sıcaık idare eder, yapabiliyorsan termal macun değiştir ve bilgisayarın tozunu al.
bottlenecek ne knk ?
Yavaş bir parçanın ondan daha hızlı bir parçaya eşlik edememesi.
işelmci kullanımı %95-%100 arasında oluyor genelde.Orda sadece 100 çıkmış ama...
Fazla, asla işlemci %100 kullanıma çıkmamalı.

i5 7200u / 930MX 2 GB / 8 GB RAM / ASUS X542U "laptop" /

Arkadaşlar Apex Legends'taki oyun içi değerlerim normal mi? Fazla mı ısnıyor mu sizce?

(Macun değiştirme imkanım şu an için yok)(fan temizliği 2.5 ay önce yapıldı)

Oyun İçi :
Eki Görüntüle 1024442Eki Görüntüle 1024441

Görsellerde yok ama...Şöyle işlemci 76-82 arasında oluyor.Ekran kartı 69-70 sabit.Laptopu tam performansta çalıştırıyorum.
ısılarda bi sıkıntı yok gibi benim i5 10300h 90 95 derece arası çalışıyor tam yükte

Sıcaklık ise tam sınırda, ama sıcaık idare eder, yapabiliyorsan termal macun değiştir ve bilgisayarın tozunu al.

Yavaş bir parçanın ondan daha hızlı bir parçaya eşlik edememesi.

Fazla, asla işlemci %100 kullanıma çıkmamalı.
knk termal macun değiştirmem pc nin içi çok karışık yani komple parçalamam gerekir.Servis ise berbat o benden daha kötü yapar.Temizliğini 2.5 ay önce yapmıştım.Tekrardan gerekir mi ?

knk termal macun değiştirmem pc nin içi çok karışık yani komple parçalamam gerekir.Servis ise berbat o benden daha kötü yapar.Temizliğini 2.5 ay önce yapmıştım.Tekrardan gerekir mi ?
2.5 ay önce yaptıysan temizliği, sıkıntı yok, ama asıl fark yaratan termal macundur.
Ha bu arada sıcaklıgın su an tam sınırda gözüküyor, o kadar kafaya takmaya gerek yok.

Geri
Yukarı