i5 7200u ve 920MX laptop düşük performans veriyor

@Chitoge Kirisaki zaten dediğim gibi ek bir ekran kartı olmadan çalışıyor. Ekran kartsızdan kastım içine NVIDA ve AMD gibi bir ek kart takmıyor olmamız. Ama bana bu fps değerleri düşük geldi. Zaten sana göre bütçem daha yüksek olacağı için umarım daha iyi fps alırım.

@Chitoge Kirisaki zaten dediğim gibi ek bir ekran kartı olmadan çalışıyor. Ekran kartsızdan kastım içine NVIDIA ve AMD gibi bir ek kart takmıyor olmamız. Ama bana bu FPS değerleri düşük geldi. Zaten sana göre bütçem daha yüksek olacağı için umarım daha iyi FPS alırım.

Dediğin harici olarak ekran kartmak mı? Eğer öylese takabiliyorsun. Neden takamayasın ki? Bu konu da endişen olmasın. Bende seneye GTX1050 Ti takacağım bu sisteme.

Dediğin harici olarak ekran kart takmak mı? Eğer öyleyse takabiliyorsun. Neden takamayasın ki? Bu konu da endişen olmasın. Ben de seneye GTX1050 Ti takacağım bu sisteme.
Yok takabildiğimizi biliyorum ama ben direkt performansın yüksek olması açısından ekran kartlı almak istiyorum. APU olmasına gerek yok. Zaten bu yaz Macbook almak istiyorum ama oyun bilgisayarı olarak bu laptop'u satıp alacağım sistemi kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı