i5-7200U ve 920MX Sistemin Oyunlarda Kasması

AykutcanK

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Sistemim iyi olmasına rağmen oynadığım oyunlar düşük ayarlarda bile kasıyor, üstelik aynı bilgisayarı aynı zamanda kuzenime de aldım ve o oyunları yüksek ayarlarda kasmadan oynarken ben düşük ayarlarda kasmasından oynayamıyorum.

Sürücülerimi, BIOS'u Lenovo'nun kendi sitesinden, Nvidia'nın programından güncelledim yine aynı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.
  • i5-7200U
  • 8GB RAM
  • GeForce 920MX

Evet arkadaşlar. Sistemim iyi olmasına rağmen oynadığım oyunlar düşük ayarlarda bile kasıyor, üstelik aynı bilgisayarı aynı zamanda kuzenime de aldım ve o oyunları yüksek ayarlarda kasmadan oynarken ben düşük ayarlarda kasmasından oynayamıyorum.

Sürücülerimi, BIOS'u Lenovo'nun kendi sitesinden, Nvidia'nın programından güncelledim yine aynı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.
  • i5-7200U
  • 8GB RAM
  • GeForce 920MX
oyunlara sağ tık yap grafik işlemciyle çalıştır de ordan 920mx seç düzelicektir aynı pc bende var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı