i5 7200U'lu bilgisayarım ne kadar eder?

1 TB 860 QVO Eklesın 3300 var. Ram frekansı BIOS'tan arttirirsin.
1000 lira SSD'ye vereceğime giderim 2500'e satarım en azından 200 tl daha kar ederim :D Onun yerine M2 slotuna birşey daha iyi gider ve daha az maaliyetli olur.

Elimizde ki cihazlar değerleniyor ya :D O zaman benimde min 3500TL eder buradaki özelliklere göre.
:D
Hocam RAM tarafı biraz sıkıntı biraz SSD ve RAM frekansı artması ile ben rahat 2800 veririm.
M2 yuvası var.
Temiz kullanılmış ise benim tahminim 2500-3000 TL civarı hocam.
Temiz sadece kasasında hafif bir kaç çizik var ve ekranında bir yer biraz daha parlak. Ekranda da bir pixel ölü galiba ama termal değiştirmeye niyetlendim sıcaklıkları kontrol edeyim dedim. Hiç değiştirmemiş olmama rağmen normalde olması gereken sıcaklıklardaydı. Parçalar iyi durumda.
Dış kozmetiği iyi ise 2000 verilir ama RAM 2666MHz olsa 2800 verirdim.
Sadece birkaç çiziği ve kronik olduğunu düşündüğüm bir ekran çerçevesinin değdiği yerlerde hafif bir kararma var başka sorunu yok.
İ5 7200U bu kadar ucuz olmamali. 920MX Biraz geri kaliyo tabı. 2800 var. SSD Eklersen 3300. Birde kaç yıl kullandın ona göre.
4 yıl oldu ama termal macun değiştirmeme rağmen hala sıcaklıkları normal seviyede bir ara termalide değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı