i5 7300HQ GTX 1050 Fortnite DROP Sorunu

Stapless

Femtopat
Merhaba sayın forum kullanıcıları benim bir sorunum var Fortnite oynarken kreatif modu dışında oyunda hep anlık droplar giriyor ama sürekli bazen o kadar çok oluyor ki yürüyemiyorum bile sistemim Fortnite'yı 100 200 FPS arası görüyor ama ona rağmen anlık FPS dropları yiyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.
i5 7300HQ işlemcim, ekran kartım GTX1050 2 GB, 8 GB RAM, HDD var yardım edenler için şimdiden teşekkürler.

Oyun içi RAM kullanımına bakar mısınız? Özellikle drop olduğu sırada.
ram hakkında bir sıkıntım yok msi afterburner dan baktım sıkıntımın hdd den olduğunu düşünüyorum yavaş bir hdd var bende ssd almayı düşünüyorum bir test yaptım hdd de baya düşüşler yaşanıyordu ve testten sonra sarı noktalar çıktı ne anlama geliyor bilen varmı ?
Screenshot_3.png

RAM hakkında bir sıkıntım yok MSI Afterburner'dan baktım sıkıntımın HDD'den olduğunu düşünüyorum yavaş bir HDD var bende SSD almayı düşünüyorum bir test yaptım HDD'de bayağı düşüşler yaşanıyordu ve testten sonra sarı noktalar çıktı ne anlama geliyor bilen var mı ?Eki Görüntüle 686478

Siz yine de oyun içi RAM kullanımına bakar mısınız?

Merhaba sayın forum kullanıcıları benim bir sorunum var Fortnite oynarken kreatif modu dışında oyunda hep anlık droplar giriyor ama sürekli bazen o kadar çok oluyor ki yürüyemiyorum bile sistemim Fortnite'yı 100 200 FPS arası görüyor ama ona rağmen anlık FPS dropları yiyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.
i5 7300HQ işlemcim, ekran kartım GTX1050 2 GB, 8 GB RAM, HDD var yardım edenler için şimdiden teşekkürler.

Şimdi gördüm ama bu sorunlar sunucu sorunlarıdır herkese bütün konulara baktım hepsi aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı