i5-7400 Hackintosh kurarken BIOS'a girip duruyor

ahmetylmaz6688

Decapat
Daha fazla  
MacOS'u USB diske flashladım BIOS ayarlarımı yaptım USB'den boot etmeye çalıştığımda normalde rehber videosunda 3 disk çıkıyor 3. cü seçiyor ama bende o seçenek çıkmıyor ve Hackintosh yapılabilir mi merak ettim.

Sistem özellikleri:
i5-7400
ASUS 1050 Ti.
ASUS H110-MK

Her kurulum ve sistemde benzer diskler görünecek diye bir kural yok. Sisteminiz ile Hackintosh yapabilirsiniz. 1050Ti ekran kartınız Web Driver ile High Sierra, OCLP ile Ventura sürümüne kadar destekliyor fakat High Sierra'daki performansı, OCLP ile güncel sürümlerdeki kadar iyi olmayacaktır. Tecrübeniz yoksa Dual Boot denemesi yapın ve yapmadan önce de biraz daha araştırın.

Her kurulum ve sistemde benzer diskler görünecek diye bir kural yok. Sisteminiz ile Hackintosh yapabilirsiniz. 1050Ti ekran kartınız Web Driver ile High Sierra, OCLP ile Ventura sürümüne kadar destekliyor fakat High Sierra'daki performansı, OCLP ile güncel sürümlerdeki kadar iyi olmayacaktır. Tecrübeniz yoksa Dual Boot denemesi yapın ve yapmadan önce de biraz daha araştırın.
Tam olarak uygulacağım bir rehber var mıdır acaba zorlandım çünkü biraz.

Dual Boot için bu rehberden faydalanabilirsin:

Dual boot için bu rehberden faydalanabilirsin:

Buradaki arkadaş Catalina kurmuş ama ben biraz daha yüksek bir sürüm kullanmak istiyorum. Halihazırda Ventura ve Monterey imajım var.

Geri
Yukarı