i5 7400 RX 460 4 GB düşük performans

6EvilCupCake9

Decapat
Sistemi 2017 Temmuzda toplamıştım çok fazla kullanma fırsatım olmadı, dün Apex Legends indirdim 30 17 FPS gibi bir değer alıyorum. Sistemim güncel mi değil yoksa yazılımsal bir durum mu ? CSGO 120 FPS max min 70 gördüm arada takılmalar oluyor. Titanfall 2 60 80 arası, bu değerler normal mi ? (Ping 100 sabit ethernet kullanıyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bence bilgisayarına virüs taraması yap eğer zamanın varsa temiz Windows 10 kurulumu yap ve sürücüleri özenle yükle bunlar bilgisayarın her şeyi. Bu arada SSD de çok önemli tabii ben daha önce çok kasma takılma yaşadım SSD'den sonra hepsi düzeldi.

Windows ve driverlarınız güncel mi? Oyun içi görüntü ayarlarını düşürebilirsiniz.
Oyun içi görüntü ayarlarıyla çok uğraştım en fazla 5 FPS fark ediyor
Hocam biraz önce DDU kullanarak güvenli modda sildim driverları yeniden kurdum sonuç aynı 30 20 FPS son çare olarak format atmak istiyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı