i5 7400 RX 570 görüntü bozuluyor, sistem açılmıyor

Daha fazla  
Sorunum ekteki gibi. Bazen böyle oluyor, hiçbir şey yapamıyorum. PC'yi kapatıp açıyorum geçiyor. Bazen de siyah ekran veriyor, açılmıyor. Bazen başka şekilde... Ekran kartındea mı problem var, format mı atayım, ne yapmam gerek sizce? (Oyun oynarken performans düşüklüğü yaşamıyorum)

Sistem:
-RX 570.
-i5 7400.
-8 GB DDR 4
Bilgisayar bazen açılmıyor.jpg

Sorunum ekteki gibi. Bazen böyle oluyor, hiçbir şey yapamıyorum. PC'yi kapatıp açıyorum geçiyor. Bazen de siyah ekran veriyor, açılmıyor. Bazen başka şekilde... Ekran kartındea mı problem var, format mı atayım, ne yapmam gerek sizce? (Oyun oynarken performans düşüklüğü yaşamıyorum)

Sistem:
-RX 570.
-i5 7400.
-8 GB DDR 4
Eki Görüntüle 984817
Farklı monitörde dene, tak çıkar, kabloyu değiştir, Hdmi To Vga ise yenisini al, Farklı bir ekran kartı ile dene,Anakarta tak tabi işlemcinin grafik kartı varsa,Monitöre overclock yaptın mı?

Farklı monitörde dene, tak çıkar, kabloyu değiştir, HDMI to VGA ise yenisini al, farklı bir ekran kartı ile dene, anakarta tak tabii işlemcinin grafik kartı varsa, monitöre overclock yaptın mı?

Overclock yapmadım bu kabloda 2 hafta öncesine kadar böyle bir sıkıntı yoktu.

Sizinki güncel değilmiş gene :D benimki 21.3.1
Farklı monitörde dene, tak çıkar, kabloyu değiştir, HDMI to VGA ise yenisini al, farklı bir ekran kartı ile dene, anakarta tak tabii işlemcinin grafik kartı varsa, monitöre overclock yaptın mı?

Overlcock yapmadım ama 144Hz ekranı 60 Hz kullanıyorum Bannerlord'da ve Bannerlord oynamaya başladığımdan beri var bu sorun onla alakası olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı