i5-7400 sistem yükseltme

Xentum

Hectopat
Selamlar. Ekte belirttiğim sisteme sahibim. Oyunlarda istediğim performansları alamıyorum. Hatta bu aralar çok ciddi şekilde FPS dropları yaşıyorum. Sistemimi yükseltmek istiyorum, bu sistem üzerine neler önerirsiniz?
WhatsApp Image 2020-09-27 at 18.07.28.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde hangi oyunlarda, hangi ayarlarda ve sisteminizin performansını tam şekilde alabiliyormusunuz ona bakmamız gerekiyordu ama, gördüğüm kadarıyla sisteminizde ekran kartı yok. İyi bir ekran kartı olmadan pek iyi sonuçlar elde edemezsiniz.

Normalde hangi oyunlarda, hangi ayarlarda ve sisteminizin performansını tam şekilde alabiliyormusunuz ona bakmamız gerekiyordu ama, gördüğüm kadarıyla sisteminizde ekran kartı yok. İyi bir ekran kartı olmadan pek iyi sonuçlar elde edemezsiniz.
Çok pardon ekran kartını ayrı bir yerden aldığım için eklemeyi unutmuşum 1060 3GB ASUS TUF modeli var.
Ben ekran kartını göremedim.
Çok pardon ekran kartını ayrı bir yerden aldığım için eklemeyi unutmuşum 1060 3GB ASUS TUF modeli var.
Valorant oynarken bile FPS dropları yaşayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı