i5-7400 sistemde AMD Radeon "Minimum standardı karşılıyor" yazısı

fullrafa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler arkadaşlar ben i5-7400 3GHz işlemciye sahibim ve Witcher 3'e başladım arkadaşlar bu işlemcinin yüksek ya da orta standartları karşılaması gerekmiyor mu? AMD Radeon'a giriyorum orada minimum standardı karşılıyor yazıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Radeon uygulamasının ne dediği önemli değil. Senin oyundan aldığın performans önemli. Benim orta-yüksek ayarlarda 100 fps aldığım oyunlarda da aynı şeyi diyor, çok önemli değil. Yani o uygulamaya bakarak değil de, kendi gördüğün performansa veya internette bulunan benchmarklara göre hareket et.

Radeon uygulamasının ne dediği önemli değil. Senin oyundan aldığın performans önemli. Benim orta-yüksek ayarlarda 100 fps aldığım oyunlarda da aynı şeyi diyor, çok önemli değil. Yani o uygulamaya bakarak değil de, kendi gördüğün performansa veya internette bulunan benchmarklara göre hareket et.
Witcher 3 o kar için ağir bir oyun düşükayar en iyisi olcaktir witcher 3 zaten dusukte bile grafiği iyi bir oyun

Witcher 3 o kar için ağir bir oyun düşükayar en iyisi olcaktir witcher 3 zaten dusukte bile grafiği iyi bir oyun
Yani tabii ki, ben oyun olarak değil de, radeon uygulamasının yazdığına karşılık yazdım bunu. Yoksa kart gerçekten witcher 3 için düşük bir kart. Düşük ayarlarda bile anca oynanabilir bir performans alınır yani.

Geri
Yukarı