i5 7400 ve GTX1060 sisteme yükseltme önerisi

Ekran kartı konusunda NVIDIA'cıyım :)

Antalya.

Bende öyle düşünüyorum ama AMD ısınma sorunu falan varmış bende başkaların yalancısyım.

Hocam kullanan çatır çatır kullanıyor ama stok fan yerine daha kaliteli bir şey alırsın olur biter bence kullanılır ama bilemiyorum elimde i3 9100F var B450 almıştım kenarda duruyor önce R5 3600 alacağım sanırım ona geçeceğim ileri vadede değişirim Total R5 5600a ekran kartim 1660S.

Saydığın parçaların fiyatlarını yaz bakalım kaç bin lira tutuyor. 1060 6 GB ile 570 arasında devasa fark yok hocam mantıklı konuşur musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alacağı 3 FPS için ne parça değiştirmeye ne de WattMan sorunlu kart almaya gerek yok.

Yanlış okumadiysam elinde GTX 1060 yok.
Az once sari site uzerinden R5 3600 ve RX 580 ile bilgisayar topladim 500GB NVMe, 16 GB RAM vs. her şey dahil, assagi yukari 8600 TL civarina geliyor.
eldeki sistemi elden cikarip ustune yukseltme butcesini eklerse cok rahat toplar.

Az once sari site uzerinden R5 3600 ve RX 580 ile bilgisayar topladim 500GB NVMe, 16 GB RAM vs. her şey dahil, assagi yukari 8600 TL civarina geliyor.
eldeki sistemi elden cikarip ustune yukseltme butcesini eklerse cok rahat toplar.
Yanlış okumuşsun gidip ilk mesajı bir daha oku.

Hocam almışken iyi olsun bir daha almak istemiyorum bunlara maksimum kaç TL vermeliyim R5 5500 5600 3600 ve anakart link atabilir misiniz ilanları param güvend solursa iyi olur.

Hocam almışken iyi olsun birdaha almak istemiyorum bunlara maks kaç tl vermeliyim r5 5500 5600 3600 ve anakart link atabilirmisiniz ilanları param güvend solursa iyi olur

Hocam kullanan çatır çatır kullanıyor ama stok fan yerine daha kaliteli bir şey alırsın olur biter bence kullanılır ama bilemiyorum elimde i3 9100F var B450 almıştım kenarda duruyor önce R5 3600 alacağım sanırım ona geçeceğim ileri vadede değişirim Total R5 5600a ekran kartim 1660S.

Hocam almışken iyi olsun bir daha almak istemiyorum bunlara maksimum kaç TL vermeliyim R5 5500 5600 3600 ve anakart link atabilir misiniz ilanları param güvend solursa iyi olur.

"1060 6 GB versiyon günümüz için yeterli midir ?"
Ne demek bu?
Elimde kart var mi demis konu sahibi?

Hocam almışken iyi olsun birdaha almak istemiyorum bunlara maks kaç tl vermeliyim r5 5500 5600 3600 ve anakart link atabilirmisiniz ilanları param güvend solursa iyi olur

Eldeki bilgisayari satinca ne kadar butce olusuyorsa ona gore toplayalim.
Bir miktar ver.

"1060 6 GB versiyon günümüz için yeterli midir?"
Ne demek bu?
Elimde kart var mi demis konu sahibi?

Eldeki bilgisayari satinca ne kadar bütçe olusuyorsa ona gore toplayalim.
Bir miktar ver.

Hocam şu an 2K var yavaş yavaş dedim + evet ekran kartı 1060 şu an planda işlemci anakart var gerekirse PSU'da değişir 500W yeterli olur mu bilemem.

Bütçe verin ayarlayalim.
2. el ilan isterseniz atabilirim ama herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum, kendi sorumlulugunuz.

2.el istiyorum malum bütçe şu an 2500TL var zaman zaman elime biraz para geçiyor o yüzden yavaş yavaş ya da AMD geçmek yerine bu bütçeye göre 1151 pin iyi bir işlemci almakmı mantıklı
Sıkıntı yok hocam siz atabilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı