i5 750 sisteme yükseltme

Kymz77

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar şu linkte bilgisayarımın özellikleri mevcut bakarsanız size zahmet:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorum şu bu PC ile GTA 5'te orta ayarlarda 30 FPS alıyorum. Ekran kartım çok eski biliyorum GTX 950 ya da 960 alacağım yüksek ayarlarda güzel bir şekilde oynar mıyım? İşlemcide değişmesi gerekiyor mu? Şu an RAM 12 GB videoda eski teşekkürler. 2010 yılında alınmış bir PC'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 1500 tl
Mümkünse işlemci ve anakart da değiştirin. Değiştiremem derseniz GTX1050, 8 GB RAM ve SilverStone Strider 500W 80+ güç kaynağını alabilirsiniz. 1400 TL tutmaz, 1000-1100 TL civarı tutar burası. İşlemciniz iyi olmadığından fazla iyi ekran kartı öneremeyeceğim. Bu 3'lü güzel bir tercih olabilir, ekran kartını RX560 da alabilirsiniz.

Mümkünse işlemci ve anakart da değiştirin. Değiştiremem derseniz GTX1050, 8 GB RAM ve SilverStone Strider 500W 80+ güç kaynağını alabilirsiniz. 1400 TL tutmaz, 1000-1100 TL civarı tutar burası. İşlemciniz iyi olmadığından fazla iyi ekran kartı öneremeyeceğim. Bu 3'lü güzel bir tercih olabilir, ekran kartını RX560 da alabilirsiniz.

Sadece GTX 1050 ile kaç FPS alırım GTA'da acaba? :) 12 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı