Çözüldü i5 7500 100 derece oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bugün termal macun sürdüm, sorun oymuş. Artık en fazla 72 dereceyi görüyor boştayken ortalama 32. Önceden de 100 dereceyi görmemiş hiç arkadaşıma sordum termal macunu fandaymış, yani mutlu son Herkese teşekkürler.
Arkadaş uzun süre macunsuz kullanmış, ama diyor ki 60 derece falandı. Ya benim fanda problem var ya da termal macun. Zaten yarın macunu sürdüreceğim
Kasa içi havalandırma da zayıf olabilir ama macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum şahsen.

Kasa içi havalandırma da zayıf olabilir ama macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum şahsen.
Önceki işlemcim gayet rahat havalandırma alıyordu aynı pozisyonda.
Peki işlemcinin ömrü kısalmış mıdır sizce?

Önceki işlemcim gayet rahat havalandırma alıyordu aynı pozisyonda.
Peki işlemcinin ömrü kısalmış mıdır sizce?
Onu allah bilir Eski laptopumun termal macununu yenilerken bakır boruyu kazımıştım çok fena çizilmişti. Her ne yapsam da oyunlarda 90 derece altını görmüyordu, mecbur frekans düşürüyordu. Daha bir problem yaşamadım keratayla

Bugün termal macun sürdüm, sorun oymuş. Artık en fazla 72 dereceyi görüyor boştayken ortalama 32. Önceden de 100 dereceyi görmemiş hiç arkadaşıma sordum termal macunu fandaymış, yani mutlu son Herkese teşekkürler.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…