i5 7500 3060 Ti sistem 13.000 TL'ye mantıklı mı?

Nasıl yani ben pek anlamıyorum da özür dileyerek soruyorum bu fiyata bu kasa alınır mı? Darboğaz derken neyi kasdediyorsunuz rica etsem cevaplar mısınız?
Ekran kartının tam gücünden yararlanamayacaksınız çünkü işlemciniz ekran kartını besleyemeyecek. İşlemciniz %100 kullanılırken ekran kartınız %50 %60 civarlarında gezecek.

Nasıl yani ben pek anlamıyorum da özür dileyerek soruyorum bu fiyata bu kasa alınır mı? Darboğaz derken neyi kasdediyorsunuz rica etsem cevaplar mısınız?
ekran kartın işlemcin yüzünden tam performans veremez bu yüzden sistem zorlanır ve fps kaybı yaşarsın işlemcisi kötü alınmaz

Bu PC ye 13,000 TL vereceğim sizce alınır mı? Mantıklı mı?
Intel i5 7500 işlemci - Zotac Gaming 3060 Ti ekran kartı - Gigabyte Gaming K3 anakart - gell 16 GB 3600 MHz RGB RAM - Rampage iced120mm CPU soğutucu - Samsung 860 250 GB SSD - WD 1 TB HDD - Xigmatek kasa - Zalman 700 watt Power.
Pazarlık yaptınız mı?

Şunu demek istiyorum bu fiyata değmezse almayayım önerdiğiniz bir kasa varsa ona da bakabilirim.

13,500 satıyordu son 13 diyor.

Peki bana bir PC önerir misiniz gördüğünüz güzel bu fiyatlarda performansı iyi olan.

Sinerji CTV-V7 isimli sisteme bakabilirsiniz. (link yasak olabilir diye atmadım)​

Geri
Yukarı