i5 7500 RX 6400 sistem ne kadar eder?

Ysgames0

Femtopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm.

Bende i5 7500, RX 6400, 8 GB RAM, 1 TB HDD'li bir kasa var.

HP 290 G1 MT PC'ye RX 6400 8 GB RAM taktım. Ben bunu ortalama kaça satabilirim? Satsam daha iyi ne toplarım? Yoksa hiç satmasam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm.

Bende i5 7500, RX 6400, 8 GB RAM, 1 TB HDD'li bir kasa var.

HP 290 G1 mt PC'ye RX 6400 8 GB RAM taktım. Ben bunu ortalama kaça satabilirim? Satsam daha iyi ne toplarım? Yoksa hiç satmasam mı?

İşlemci ile anakartı satıp yerine yenilerini alabilirsiniz, bir tane daha 8 GB RAM eklemesi yapabilirsiniz ve SSD takabilirsiniz. Yok işlemcinin performansı beni tatmin ediyor derseniz RAM ve SSD yenilemesi de işinizi görür.

İşlemci ile anakartı satıp yerine yenilerini alabilirsiniz, bir tane daha 8 GB RAM eklemesi yapabilirsiniz ve SSD takabilirsiniz. Yok işlemcinin performansı beni tatmin ediyor derseniz RAM ve SSD yenilemesi de işinizi görür.

Anakartın bir RAM slotu gg yoksa 32 GB RAM takacağım Power'de ekran kartları için ekstra güç PIN'i yok 2 pin var onlarda anakarta giriyor bir de 3 tane kablo var Power'den çıkan onlar olmadan görüntü gelmiyor yoksa PSU'yu değiştirip RX 6600 alacaktım RX 6400'den daha iyi pinsiz ekran kartı var mı?

Anakartın bir RAM slotu gg yoksa 32 GB RAM takacağım Power'de ekran kartları için ekstra güç PIN'i yok 2 pin var onlarda anakarta giriyor bir de 3 tane kablo var Power'den çıkan onlar olmadan görüntü gelmiyor yoksa PSU'yu değiştirip RX 6600 alacaktım RX 6400'den daha iyi pinsiz ekran kartı var mı?

Satıp üstüne bütçe koyabilecek isen RX 6600 kasa veya 2.el RTX 2060'lı bir sisteme geçebilirsin.

Geri
Yukarı