i5 7500 Sistem

ardaatr

Hectopat
Daha fazla  
İlk defa sistem toplayacagım ve o kadar profosyonel değilim. Technopat ekibinden birşeyler kaparak kaby lake sistem toplamaya çalıştım zahmet olmazsa sistemime bir bakar mısınız? Yanlış bir şey veyahut şu olsa daha iyi olur dediginiz varsa belirtirseniz sevinirim.

İşlemci: i5 7500
Ekran kartı : MSI armor GTX 1060
Bellek:hyperX fury black DDR4 2400MHz
Anakart:Asus prime h270m plus
SSD:Samsung evo 850 120GB
Soğutucu:Cool master hyper 212 evo
Harddisk: WD blue 1 TB 7200RPM
Corsair carbide serisi spec alpha-02
PSU(kasa içinde 80 plus 650 watt)

İlk defa sistem toplayacagım ve o kadar profosyonel değilim. Technopat ekibinden birşeyler kaparak kaby lake sistem toplamaya çalıştım zahmet olmazsa sistemime bir bakar mısınız? Yanlış bir şey veyahut şu olsa daha iyi olur dediginiz varsa belirtirseniz sevinirim.

İşlemci: i5 7500
Ekran kartı : MSI armor GTX 1060
Bellek:hyperX fury black DDR4 2400MHz
Anakart:Asus prime h270m plus
SSD:Samsung evo 850 120GB
Soğutucu:Cool master hyper 212 evo
Harddisk: WD blue 1 TB 7200RPM
Corsair carbide serisi spec alpha-02
PSU(kasa içinde 80 plus 650 watt)

Gayet güzel bir sistem ramlerin kaç gb olduğunu söyler misiniz? Bir de ekran kartının kaç gb olduğu. Çünkü 3gb ise kırpılmış model olduğundan tavsiye etmem.

Gayet güzel bir sistem ramlerin kaç gb olduğunu söyler misiniz? Bir de ekran kartının kaç gb olduğu. Çünkü 3gb ise kırpılmış model olduğundan tavsiye etmem.
Ekran kartı 6gb ramlerimde 16 gb. Bir iki aklıma takılan şey ise anakart sizce ilerde ekran kartını değiştirmek istesem kaldırabilecek güçte mi ? Ve ben sistem toplayamıyorum vatana gideyim orda toplasınlar sistemi diyorum fakat vatanda biraz pahalı başka önerebileceğiniz yer varmı onların toplayacağı şekilde. Şimdiden teşşekür ederim.

Ekran kartı 6gb ramlerimde 16 gb. Bir iki aklıma takılan şey ise anakart sizce ilerde ekran kartını değiştirmek istesem kaldırabilecek güçte mi ? Ve ben sistem toplayamıyorum vatana gideyim orda toplasınlar sistemi diyorum fakat vatanda biraz pahalı başka önerebileceğiniz yer varmı onların toplayacağı şekilde. Şimdiden teşşekür ederim.
Gayet güzel bir anakartınız var. Değiştirmek isterseniz b250 serisine bakabilirsiniz. Sistem toplayan siteler:Teknobiyotik Sinerji gibi siteler 40-50 tl arası bir paraya sistemi kurup test edip size yolluyorlar.
Edit: Sisteminiz gerçekten güzel bir sistem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı