i5 7500 ve GTX 1070 Sistem CS:GO Donma Sorunu

shecks

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Son günlerde CS:GO'da oyuna girdiğimde ara ara kilitlenmeler yaşıyorum. Bazı yerlerde oyun kilitleniyor 3-4 saniye sonra kendine geliyor, biraz düzeldikten sonra tekrar oluyor. Sistemimde Battlefield 1, Battlefront, GTA 5 gibi oyunları ultrada oynarken hiç böyle sıkıntı yaşamıyorum. Ama CS'de çok sıkıntı yaratıyor. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı ya da yardımcı olabilecek? (Not: Bütün sürücüler güncel ve PC formatlı)

Sistemim :
  • ► OS: Windows 10 Pro
  • ► CPU: Intel Core i5 7500 @ 3.4 GHz
  • ► GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X
  • ► Ram: GSKILL 2x8GB Ripjaws V Series
  • ► Motherboard: MSI B250 PC MATE
  • ► SSD: Corsair Force 240GB
  • ► HDD: Seagate 3.5" 1TB

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma oyunun dosyalarında yer alabilecek hatalı bir dosya olması ihtimali geldi. Ancak diğer oyunlarda yapmayıp bunda yapması çok ilginç. SSD üzerinden çalışınca umarım sorun kalmaz.

Aklıma oyunun dosyalarında yer alabilecek hatalı bir dosya olması ihtimali geldi. Ancak diğer oyunlarda yapmayıp bunda yapması çok ilginç. SSD üzerinden çalışınca umarım sorun kalmaz.

Dosya doğrulama da yaptım ama sıkıntılı bir şey çıkmadı. Akşam deneyeceğim ama ilgin için çok teşekkür ederim hocam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı