i5 760 Sisteme ekran kartı önerisi

ICECOLDz

Centipat
Daha fazla  
Şu an kullandığım ekran kartını aşağıda sistem bilgilerine yazdım. Bu sisteme kullanabileceğim, darboğaz yaşamadan en iyi performansı alabileceğim ekran kartları hangileridir? Önerileriniz bekliyorum.

Oynadığım oyunlar: Fortnite-PUBG-Valorant-FIFA-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege-Devour-deab by Light-League of Legends-GTA 5 bu tarz oyunları oynuyorum. Genel olarak bu tarz tercih ediyorum. Sistem gereksinimleri uçuk oyunları pek oynamıyorum. Onlar için PS4 var :D

Anakart: Gigabyte GA-P55-US3l
İşlemci: Intel i5 760.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB.
RAM: Kingston 1333MHz 12 GB.
SSD: Crucial BX500 240GB 540/500MB
HDD: WD Blue 1TB 64MB 7200RPM (WD10ezeX)

Şu an kullandığım ekran kartını aşağıda sistem bilgilerine yazdım. Bu sisteme kullanabileceğim, darboğaz yaşamadan en iyi performansı alabileceğim ekran kartları hangileridir? Önerileriniz bekliyorum.

Oynadığım oyunlar: Fortnite-PUBG-Valorant-FIFA-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege-Devour-deab by light-League of Legends-GTA 5 bu tarz oyunları oynuyorum. Genel olarak bu tarz tercih ediyorum. Sistem gereksinimleri uçuk oyunları pek oynamıyorum. Onlar için PS4 var :D

Ekran kartından ziyade RAM almanızı öneririm.

Yanlış bilgi
Kaç GB ve kaç bit olanı önerirsiniz ve marka öneriniz nedir bir de yazdığım diğer tarzda ki oyunları sorunsuz oynatır mı?

Neden ki.

RAM'inizin MHz'i çok düşük. MHz birimi RAM'in çalışma hızı oluyor. GTA 5 belleğe önem veren bir oyun. Ekran kartınız iyi olsa bile çeşitli kaplama sorunlarına yol açar düşük bellek. 8x2 3200MHz kilitli RAM almanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç GB ve kaç bit olanı önerirsiniz ve marka öneriniz nedir bir de yazdığım diğer tarzda ki oyunları sorunsuz oynatır mı?

Neden ki.

2 GB 64 Bit olan modeller piyasada yaygın olarak bulunuyor bu modellerden alabilirsiniz ama dikkat edin GDDR5 olsun marka fark etmez herhangi fanlı bir model alabilirsiniz fansız olanlar biraz daha ısınır ama seçim size kalmış dediğiniz oyunları oynatır.

Oynadığım oyunlar: Fortnite-PUBG-Valorant-FIFA-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege-Devour-deab by Light-League of Legends-GTA 5 bu tarz oyunları oynuyorum. Genel olarak bu tarz tercih ediyorum. Sistem gereksinimleri uçuk oyunları pek oynamıyorum. Onlar için PS4 var :D

Hocam aslında RAM yerine işlemci alsanız daha iyi :D.

Raminizin MHz'i çok düşük MHz birimi RAM'in çalışma hızı oluyor GTA 5 belleğe önem veren bir oyun ekran kartınız iyi olsa bile çeşitli kaplama sorunlarına yol açar düşük bellek. 8x2 3200MHz kilitli RAM almanızı öneririm.

Sistem eski olduğu için RAM yetecektir. Hem anakartı da eski bu MHz'leri desteklemeyebilir. Ha işlemci de var onun da desteği yok bu MHz'lere yani gereksiz olur.

RAM'inizin MHz'i çok düşük. MHz birimi RAM'in çalışma hızı oluyor. GTA 5 belleğe önem veren bir oyun. Ekran kartınız iyi olsa bile çeşitli kaplama sorunlarına yol açar düşük bellek. 8x2 3200MHz kilitli RAM almanızı öneririm.
Ne alakası var anakart DDR4 bile değil.

Geri
Yukarı